Atrapy reklamowe produktów

Reklama stałociśnieniowa

Atrapy reklamowe produktów w skali makro to nie tylko unikalne nośniki reklamowe. To skuteczny sposób na prezentację, przyciągającą to co najważniejsze… uwagę Twoich Klientów.

Atrapy produktów

Informacje o produkcie

Nie wymaga 220V
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa
Wymiar na życzenie od wysokości 2m

Do czego wykorzystać atrapy reklamowe produktów?

Skuteczność reklamy zależy w pierwszej kolejności od zdobycia uwagi Twojego klienta. Wśród niezliczonej ilości informacji reklamowych nierzadko walka toczy się o cenne… sekundy. Wyobraź sobie teraz jak Twoja piłka, opona, samochód, czy jakikolwiek inny produkt może wyglądać w dziesięciokrotnym powiększeniu jako napompowana atrapa.

To nie tylko forma unikalnego nośnika informacji. To skuteczny sposób na prezentację, przyciągającą to co najważniejsze… uwagę i zainteresowanie Twoich Klientów. Atrapy produktów to doskonały sposób na zainteresowanie klientów np. w czasie targów branżowych czy wydarzeń plenerowych. To również unikalny pomysł na wyróżniającą się wizytówkę przed siedzibą lub sklepem. Dzięki opcjonalnemu oświetleniu LED oraz aparatowi zmierzchowemu, ta nietypowa reklama może promować Twoją firmę całą dobę. Atrapy gazoszczelne są wykonane z materiałów najwyższej jakości i trwałości tj. z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaniny poliestrowej powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy szerokiej palety gazoszczelnych atrap produktów. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych realizacji korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Z czego produkowane są atrapy produktów?

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

 
Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy