5 października, 2021

Balony lateksowe na elegancką galę

Gala, na przykład organizowana w związku z jubileuszem działalności firmy, to szczególny rodzaj imprezy. Z założenia wymusza ona elegancką oprawę, do której dopasowują się także goście wydarzenia (poprzez strój). Mogłoby się wydawać, że balony lateksowe nie są odpowiednim wyborem na taką imprezę, tymczasem bywając na różnych galach praktycznie zawsze można się zetknąć z tymi niepozornymi nośnikami. Sprawdź, dlaczego warto postawić na balony lateksowe podczas organizacji uroczystej gali, a także na co należy tutaj zwrócić szczególną uwagę.

Czy balony lateksowe są dobrym wyborem na galę?

Zdecydowanie tak i to pomimo faktu, iż mówimy tutaj o niedrogich oraz niespecjalnie kojarzących się z prestiżem nośnikach. Nie zapominajmy natomiast, że balony lateksowe mogą prezentować się bardzo efektownie – wszystko zależy od zastosowanej kolorystyki.

Czy wiesz, że…

w Grupie Luxpol możesz zamówić balony lateksowe w wielu wariantach kolorystycznych? Do wyboru masz również 8 kolorów zadruku, co pozwala bez problem dopasować wygląd balonu do elementów identyfikacji wizualnej Twojej marki biznesowej.

Wyobraźmy sobie, że organizujemy ważną galę z okazji jubileuszu 30-lecia działalności firmy. Zapraszamy na to wydarzenie wieloletnich klientów, partnerów biznesowych, oczywiście pracowników, ale też lokalnych notabli. Celem imprezy jest wzmocnienie wizerunki marki przedsiębiorstwa, dlatego kluczowe znaczenie ma to, aby zrobić na zaproszonych gościach doskonałe wrażenie.

Ten efekt osiągniemy przede wszystkim poprzez zastosowanie odpowiednich elementów dekoracyjnych i wizerunkowych, do których zaliczamy także balony lateksowe. Sala, w której odbędzie się wydarzenie, może zostać ozdobiona np. czarnymi czy złotymi balonami – taka dekoracja będzie się prezentować bardzo efektownie, prestiżowo i perfekcyjnie pasować do rangi imprezy.

Warto podkreślić, że balony lateksowe umożliwiają tworzenie z nich różnego rodzaju konstrukcji, które mogą stać się najbardziej charakterystycznymi elementami wystroju sali. Wszystko zależy tutaj od inwencji dekoratora oraz od wymiarów zamówionych balonów.

To warto wiedzieć

W Grupie Luxpol możesz zamówić balony lateksowe o średnicy 25 centymetrów, 30 centymetrów, 35 centymetrów i 90 centymetrów. Oferujemy również balony w kształcie serca.

Odpowiednio dobrane balony lateksowe mogą zatem idealnie wpisać się w charakter uroczystej gali, a nawet podnieść jej prestiż. W końcu zaproszeni goście nie będą się zastanawiać nad tym, że obserwują relatywnie tanie gadżety reklamowe – ważniejszy będzie efekt dekoracyjny, który w przypadku tych nośników jest gwarantowany.

Funkcja informacyjna

Balony lateksowe sprawdzają się podczas uroczystej gali również dlatego, że można je wykorzystać, jako nośniki informacyjne. Już wyjaśniamy, co mamy na myśli. Jeśli np. organizujemy duże wydarzenie w obiekcie, w którym w tym samym czasie odbędą się dwie czy trzy różne imprezy, to warto zadbać o to, aby zaproszeni goście nie mieli problemu z trafieniem na teren gali. W tym celu wykorzystujemy właśnie balony lateksowe, umieszczając na nich np. nazwę marki organizatora, hasło przewodnie czy prosty komunikat w stylu „Witamy na gali z okazji XXX”.

Balony lateksowe są również na tyle dobrze widoczne i tak bardzo rzucają się w oczy, że często wykorzystuje się je do oznaczania kluczowych sektorów – na przykład wyjść ewakuacyjnych, toalet czy strefy gastronomicznej.

Takie balony można spokojnie wykorzystać, jako ciekawą alternatywę dla karteczek wskazujących zaproszonym gościom ich miejsca przy stołach. Wystarczy na każdym baloniku umieścić dane identyfikujące konkretnego gościa i przymocować nośnik do krzesła.

Funkcja marketingowa

Balony lateksowe są doskonałym wyborem na galę zawsze wtedy, gdy chcemy, aby wydarzenie przyczyniło się do popularyzacji wizerunku marki biznesowej i zwiększenia świadomości jej istnienia. W celu osiągnięcia tego efektu należy zadbać o doskonałą widoczność wszystkich elementów identyfikujących daną markę – przede wszystkim jej logotypu.

Balony lateksowe idealnie sprawdzają się w funkcji nośników elementów identyfikacji wizualnej marki. Warunek jest jeden: umieszczony na nich nadruk musi być czytelny dla odbiorców. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiedni projekt graficzny, przede wszystkim dokładnie dobierając kolorystykę balonów. Możesz to powierzyć naszemu studiu graficznemu.

Jak widać balony lateksowe śmiało mogą zostać wykorzystane do przygotowania efektownej, prestiżowej gali. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby rozdać je uczestnikom wydarzenia, tym samym przedłużając ich kontakt z promowaną marką biznesową.

Produkcję wysokiej jakości balonów lateksowych na galę czy dowolne inne wydarzenie zapewni Ci Grupa Luxpol. Skontaktuj się z nami, opisz nam swoje oczekiwania, a w odpowiedzi otrzymasz indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę. Gwarantujemy najwyższą jakość balonów oraz krótkie terminy realizacji.