Jesteś tutaj:

Bramy stałociśnieniowe

Reklama stałociśnieniowa

Brama gazoszczelna nie wymaga stałego zasilania, dzięki czemu możesz ją wykorzystać w dowolnym miejscu.
Skutecznie zaprezentujesz na niej nazwę i logotypy organizatorów, sponsorów czy patronów medialnych zawodów sportowych.

Rodzaje bram stałociśnieniowych

Brama stałociśnieniowa łamana
brama prosta
Brama stałociśnieniowa łuk

Informacje o produkcie

Nie wymaga 230V
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Opis produktu

Start i meta to nieodłączny element każdego wydarzenia sportowego. Poznaj nasze bramy gazoszczelne i postaw na spersonalizowaną i unikalną prezentację, nie wymagającą stałego zasilania energią elektryczną.

Oprócz waloru funkcjonalnego, nasze bramy startowe stanowią skuteczny nośnik reklamowy, który możemy zadrukować dowolną grafiką, indywidualnie dostosowaną do potrzeb Twojego wydarzenia. To świetne miejsce do wyeksponowania nazw i logotypów organizatorów, sponsorów czy patronów medialnych. To również doskonały nośnik do umieszczenia haseł motywujących uczestników. Gazoszczelne bramy biegowe są wykonane z materiałów najwyższej trwałości tj. z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaniny poliestrowej, powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2, dzięki czemu z powodzeniem będą służyć w kolejnych edycjach Twojego wydarzenia. Wybierz interesujący się kształt bramy: łukową, prostą lub łamaną oraz odpowiedni rozmiar: 6×4 lub 8×4 metra. W ciągu 3 dni roboczych zrealizujemy dla Ciebie bramę z dowolnym nadrukiem full-color.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy szerokiej palety bram gazoszczelnych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych produktów korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

 
Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Dostępne rozmiary
WymiaryWymiar wewnętrznyWymiar zewnętrznyŚrednica rury
6×4 m6×4 m8,4×5,2 m1,2 m
8×4 m8×4 m11,2×5,6 m1,6 m