2 kwietnia, 2021

Druk na szkle – Kreatywny sposób na oryginalne wnętrze

Nie ulega wątpliwości, że wnętrze mieszkania powinno oddawać charakter jego właściciela. Wszak to niezwykle ważne, byś czuł się dobrze we własnej przestrzeni! Niestety – w dzisiejszych czasach trudno tego dokonać. Wszystkie sklepy meblowe oferują bowiem podobne produkty, próbując dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Jeśli zatem znalazłeś się w sytuacji, w której gotowe propozycje wnętrzarskie nie spełniają Twoich oczekiwań, trafiłeś w odpowiednie miejsce! W tym artykule wyjaśnimy Ci, czym jest druk UV na szkle i podpowiemy, w jaki sposób może on ozdobić Twoje mieszkanie. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

Druk na szkle hartowanym – Wprowadzenie do zagadnienia

Zacznijmy jednak od początku, a więc od szczegółowego przedstawienia omawianego przez nas zagadnienia. Druk na szkle to jedna z najnowocześniejszych metod zadruku, wykonywana przy pomocy bezwonnej technologii UV. Obecnie służy ona do uatrakcyjniania wnętrz zarówno mieszkań, jak i przestrzeni biurowych. Wszystko za sprawą szerokiej gamy możliwości, jaką oferuje wskazana metoda zadruku. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Druk na szkle. Jeśli zatem szukasz inspiracji do ozdobienia dowolnego pomieszczenia w nietypowy sposób, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Pamiętaj, że ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia.

Gdzie sprawdzi się druk na szkle?

Dobrze – wiesz już, czym jest druk na szkle. Najwyższa pora, byś zapoznał się z jego przeznaczeniem! Jak zostało wyżej wspomniane, wskazana metoda zadruku doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i w przestrzeniach pracowniczych. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę zastosowań druku na szkle, która może stanowić doskonałe źródło inspiracji:

  • Fronty mebli – Jeśli marzysz o oryginalnej szafie ozdobionej w zwierzęce wzory, możesz być pewien, że druk na szkle jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Wskazana metoda zadruku umożliwia bowiem dowolne zadrukowanie frontów i witryn meblowych w oryginalne motywy, wyróżniające się na tle całego wnętrza.
  • Kabiny prysznicowe – Chciałbyś uczynić ze swojej łazienki wyjątkową przestrzeń? Postaw na zadrukowanie kabiny prysznicowej! Jesteśmy przekonani, że wszelkie naturalne wzory (na przykład wodospad) będą strzałem w dziesiątkę.
  • Przestrzenie między szafkami w kuchni – Kafelki oferowane przez sklepy budowlane nie spełniają Twoich oczekiwań, a modna dziś czerwona cegła nie do końca do Ciebie przemawia? Co powiesz na kreatywne ozdobienie przestrzeni pomiędzy górnymi szafkami kuchennymi a blatem? Postaw na motyw kwiatowy lub wielkomiejski – jesteśmy przekonani, że taka kuchnia przykuje uwagę wszystkich gości!
  • Obrazki na ścianę – A może nie jesteś miłośnikiem oryginalnych mebli i stawiasz raczej na dodatki? Świetnie! Druk na szkle umożliwia również przygotowanie obrazów dopasowanych do Twojego wnętrza i oddających Twój charakter oraz zainteresowania.

Warto zaznaczyć, że wskazane powyżej inspiracje to jedynie przykłady zastosowań druku na szkle. Jeśli jesteś zainteresowany wskazaną tematyką w szerszej skali, serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia zakładki Druk na szkle. Znajdziesz tam przykładowe wizualizacje projektów, które mogą zainspirować Cię do urządzenia własnej przestrzeni.

Jak zamówić druk na szkle?

Być może po przeczytaniu powyższej treści doszedłeś do wniosku, że druk na szkle jest doskonałą metodą do ozdobienia swojego mieszkania. Jak zatem zamówić wymarzony projekt? Od czego zacząć? To nic trudnego!

  • Krok pierwszy – Wybór grafiki. Nie ulega wątpliwości, że wybór odpowiedniego wzoru stanowi absolutny priorytet w przypadku zamawiania druku na szkle. Wszak to właśnie ten motyw będzie zdobił Twoje mieszkanie przez długi czas! Skąd jednak wziąć takową grafikę? Specjalnie dla naszych klientów w cenie druku udostępniamy bazę zdjęć Adobe Stock, która zawiera w sobie mnóstwo grafik o różnej tematyce.
  • Krok drugi – Wizualizacja. Gdy wzór jest już wybrany, zespół naszych grafików przygotowuje specjalistyczną wizualizację, która pomoże uruchomić Twoją wyobraźnię przestrzenną. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć, w jaki sposób będzie prezentował się zrealizowany projekt w wybranym przez Ciebie otoczeniu.

Druk na szkle – Podsumowanie

W tym artykule wyjaśniliśmy Ci, czym jest druk na szkle i przedstawiliśmy listę jego przykładowych zastosowań. Podpowiedzieliśmy również, w jaki sposób składać zamówienie na wskazaną metodę zadruku. Jeśli zatem wiesz, że omawiane rozwiązanie mogłoby się sprawdzić w Twojej przestrzeni, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu przedstawienia im swojej wizji. Dołożą oni wszelkich starań, by ostateczna odsłona Twojego projektu prezentowała się jak najlepiej i doradzą Ci, jaki motyw najlepiej zaprezentuje się w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu.

Postaw na oryginalność i otaczaj się motywami, które naprawdę lubisz! Jeszcze dziś odwiedź zakładkę Kontakt i porozmawiaj z nami o swoim projekcie.