fbpx

Druk sublimacyjny i flagi reklamowe

Jest to technika druku, która wykorzystuje – jak nazwa wskazuje – zjawisko sublimacji, czyli przejścia ze stanu stałego na gazowy (z pominięciem fazy cieczy). Sublimacja jest chemicznym procesem, który na trwałe wnika głęboko w strukturę materiału np. flagi reklamowej. Kluczowe w realizacji druku sublimacyjnego jest ciśnienie.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, pozwalają nam zapewnić starannie wykonany produkt, szybkość realizacji i najwyższą jakość. Niezależnie od ilości i stopnia skomplikowania realizacji.
Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe zamówienia w obrębie druku wielkoformatowego.

ikona-jakosc-color

Najwyższa jakość i nasycenie druku

ikona-transport-color

Szybki czas realizacji

ikona-projektowanie-graficzne-color

Studio graficzne

Druk sublimacyjny

W warunkach wysokiego ciśnienia przenoszony jest specjalny atrament na docelowo zadrukowany materiał. Proces zadrukowywania nie trwa długo, jednak wymaga specjalnych warunków i wysokiej temperatury, sięgającej nawet 200 °C.

Zastosowanie druku sublimacyjnego

Druk sublimacyjny jest z reguły wykorzystywany do znakowania ubrań, strojów sportowych, materiałów poliestrowych, zatem dotyczy to spodenek, koszulek, bluz, podkoszulek etc. Nadruki wykonane z zastosowaniem omawianej techniki druku są odporne na ścieranie czy spieranie, dzięki czemu mogą świetnie służyć zespołom, drużynom czy pracownikom przez wiele lat.

To jednak nie wszystko. Druk sublimacyjny doskonale sprawdza się również na kubkach porcelitowych czy blachach aluminiowych. Umożliwia to obrandowanie gadżetów, które są związane np. z Państwa firmą czy marką. W związku z tym druk sublimacyjny ma szerokie zastosowanie w branży reklamowej.

Firma Luxpol specjalizuje się przede wszystkim w druku sublimacyjnym na wszelkiego rodzaju materiałach flagowych jak i dekoracyjnych.

druk solventowy

Dlaczego warto zamówić u nas nadruki?

Wszystkie zamówienia nadruków metodą sublimacji realizujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz sprzętu. Zależy nam na wysokim nasyceniu druku kolorami, by Państwa zamówienia były nie tylko trwałe, ale również wysoce estetyczne. Zapewniamy ponadto szybki czas realizacji zamówienia. Posiadamy własne studio graficzne, w którym chętnie służymy pomocą również z zakresu druku sublimacyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na drukarnia@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001