Jesteś tutaj:

Ekrany pneumatyczne

Reklama pneumatyczna​

Ekran pneumatyczny to wielofunkcyjny nośnik informacyjny, który może z powodzeniem być stosowany, jako dmuchany ekran reklamowy lub jako mobilny ekran w wakacyjnych kinach plenerowych.

Ekrany pneumatyczne​

Informacje o produkcie

Wymaga 220V
Kompresor w zestawie
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Jakie zastosowanie ma ekran pneumatyczny?

Ekran pneumatyczny (airboard) to mobilny nośnik informacji, znajdujący wszechstronne zastosowanie podczas wydarzeń promocyjnych (billboard) oraz letnich kin plenerowych (mobilny ekran).

Ekrany reklamowe cechuje szybki montaż i demontaż, łatwość w transporcie i co najważniejsze spektakularny rozmiar, zapewniający doskonałą widoczność, dostosowaną do potrzeb Twoich odbiorców. Dzięki naszym ekranom, realizacja kampanii reklamowej albo kina plenerowego w nawet najmniej dostępnych miejscach np. plaży, dolinie czy np. lotnisku staje się możliwa.

Ekrany oferujemy w dwóch typach (jednostronne i dwustronne) oraz 4 rozmiarach o w wymiarach: 4×3, 6×4, 8×5 lub 10×5 metra. Do produkcji dmuchanego ekranu wykorzystujemy wytrzymałą tkaninę poliestrową powlekaną PCV o gramaturze 260 g/m2. Jeżeli poszukujesz ekranu w innych niż standardowe rozmiary, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Przez otatnie 25 lat dynamicznego rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy airboardów (ekranów pneumatycznych). Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych rozwiązań korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Z czego wykonujemy ekrany pneumatyczne?

Materiał

tkanina poliestrowa powlekana PCV o gramaturze 260 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk UV

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ kompresor √ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba podróżna √ instrukcja obsługi √ gwarancja

 
Opcjonalnie:

∼ grafika dwustronna ∼ siatka piłkarska

Jakie są dostępne rozmiary ekranów?
Wymiary wewnętrzne4×3 m6×4 m8×5 m10×5 m

Sprawdź produkty w naszym sklepie

Szkic techniczny ekranu pneumatycznego