28 kwietnia, 2021

Impreza okolicznościowa czy reklama firmy? – Druk na balonach lateksowych

Czy w najbliższym czasie planujesz przygotowanie hucznej imprezy okolicznościowej? A może otwierasz własną firmę i zastanawiasz się, w jaki sposób uświetnić to wyjątkowe wydarzenie? W obu przypadkach mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Wszak balony lateksowe mogą stanowić zarówno idealne tło dla przyjęcia, jak i wspaniałą formę reklamy. W tym artykule zaprezentujemy Ci druk na balonach lateksowych oraz szczegółowo przedstawimy możliwości naszej drukarni. Jeśli zatem chcesz zapoznać się z zaproponowanym przez nas zagadnieniem, serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu! Jesteśmy przekonani, że obudzi on w Tobie mnóstwo świetnych pomysłów, stanowiąc niewyczerpane źródło inspiracji.

Druk na balonach lateksowych – Grupa Luxpol

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową z ponad 25-letnim doświadczeniem. To właśnie dzięki temu na przełomie minionych lat byliśmy w stanie dokładnie zbadać potrzeby naszych klientów i dostosować nasze możliwości do aktualnych standardów. Priorytetem naszego przedsiębiorstwa jest szeroka gama produktów, które mogą zainteresować poszczególnych konsumentów. W związku z tym staramy się dopasować naszą ofertę zarówno do przedsiębiorców, jak i do klientów indywidualnych, a druk na balonach okolicznościowych jest tego doskonałym przykładem. Wszak okoliczności mogą być związane zarówno z prywatnymi przyjęciami (na przykład urodzinami lub imieninami), jak i z wydarzeniami związanymi z życiem firmy (otwarcie nowego lokalu, rocznica powstania biznesu).

Jeśli zatem wiesz, że w najbliższym czasie czeka Cię planowanie imprezy okolicznościowej, koniecznie przejdź do dalszej części artykułu. Przedstawimy w niej przykłady zastosowań balonów lateksowych.

Balony jako tło przyjęcia – Druk na balonach lateksowych

Jak zostało wspomniane powyżej, balony lateksowe bardzo często są nieodłącznym elementem licznych przyjęć okolicznościowych. Nie ma znaczenia, czy mówimy tu o imprezach osób dorosłych, czy dzieci – balony lateksowe o różnych kształtach i rozmiarach zawsze są dobrym tłem dla dobrej zabawy! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką listę przykładów wykorzystania balonów lateksowych podczas poszczególnych imprez okolicznościowych:

  • Urodziny – Czy bliska Ci osoba obchodzi za moment okrągłe urodziny? W tej sytuacji druk na balonach lateksowych z całą pewnością będzie strzałem w dziesiątkę! Gadżety nawiązujące w zabawny sposób do wieku solenizanta doskonale wpasują się w temat przyjęcia, wywołując uśmiechy na twarzach gości.
  • Rocznica ślubu – Druk na balonach lateksowych z całą pewnością doskonale sprawdzi się także na imprezach związanych z rocznicą ślubu (lub nawet na samych ślubach!). Eleganckie zdobienia w jasnych kolorach lub gadżety nawiązujące do życia pary to miły aspekt, który nada imprezie wyjątkowego charakteru.
  • Przyjęcia dla dzieci – Chyba nie istnieje osoba, która byłaby w stanie wyobrazić sobie imprezę dziecięcą bez balonów. Te kolorowe gadżety wręcz muszą stanowić tło dla tak wyjątkowego wydarzenia! Balony lateksowe nawiązujące do zainteresowań Twojego dziecka niewątpliwie sprawdzą się w tym przypadku idealnie.

Nie masz pomysłu na nadruk? Żaden problem! Posiadamy własną bazę standardowych zdobień okolicznościowych, które uświetniały już niejedną imprezę. Jeśli zatem jesteś zainteresowany, koniecznie przejdź do dedykowanej zakładki na naszej stronie internetowej: Balony lateksowe z nadrukiem sitodruk.

Balony jako reklama firmy – Druk na balonach lateksowych

Dobrze – znasz już zastosowanie balonów lateksowych w ramach przygotowywania imprez okolicznościowych. Najwyższa pora przedstawić Ci zastosowanie druku na balonach lateksowych w kontekście przedsiębiorstwa! Jeśli zatem prowadzisz swój własny biznes, koniecznie przejdź do dalszej części tego artykułu.

  • Alternatywa dla ulotek – Planujesz promocję swoich produktów lub usług w trakcie trwania jakiegoś wydarzenia? Wzbudzaj pozytywne skojarzenia w potencjalnych klientach i zamiast ulotek, rozdawaj im balony z logiem Twojej firmy! Jesteśmy przekonani, że tego typu rozwiązanie z całą pewnością przyciągnie do Ciebie zainteresowane osoby.
  • Ozdobienie wejścia – A może dopiero otwierasz własne przedsiębiorstwo i chciałbyś przyciągnąć uwagę osób, które mijają Twoją nową siedzibę? Jeśli tak, powinieneś ozdobić wejście do budynku kolorowymi balonami nawiązującymi do Twojej działalności. Gwarantujemy, ze wzbudzisz tym ciekawość niemal wszystkich przechodniów!

Podstawowe zalety balonów lateksowych

W naszej ofercie znajdują się balony lateksowe w wyjątkowo szerokiej gamie kolorystycznej, którą możemy podzielić na następujące kategorie: metallic, pastel oraz crystal. Dodatkowo na jednym balonie bezproblemowo jesteśmy w stanie zawrzeć aż 8 różnych kolorów! Druk na balonach lateksowych produkowanych przez naszą drukarnię charakteryzuje się nieprzeciętną trwałością oraz doskonałym kontrastem – dzięki temu nadruk jest czytelny i cechuje się dobrą widocznością. Wybierz jeden spośród czterech dostępnych rozmiarów lub postaw na balony w kształcie serca! Pełny spis naszych możliwości znajdziesz w zakładce Balony lateksowe z nadrukiem sitodruk.