Jesteś tutaj:

Kategoria: Namioty stałociśnieniowe

Pogoda bywa nieprzewidywalna, dlatego w przypadku organizacji wydarzeń i eventów na świeżym powietrzu, warto zadbać o niezawodne zadaszenie. Doskonale do tego celu nadają się namioty stałociśnieniowe, które postawisz w odpowiednim miejscu w zaledwie kilka chwil.
Namioty stałociśnieniowe – główne zalety
Namiot stałociśnieniowy jest rozwiązaniem, które sprawdzi się na każdym evencie czy wydarzeniu. Do jego głównych zalet należy przede wszystkim błyskawiczny montaż. Namiot jest wyjątkowo lekki, ma aerodynamiczny kształt i nie potrzebuje wentylatora. Można go więc używać również tam, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Uniwersalne zastosowanie i możliwość dowolnej personalizacji sprawia, że namiot stałociśnieniowy staje się skutecznym nośnikiem reklamowym.
Zastosowania namiotów stałociśnieniowych
Namioty stanowią doskonałe zadaszenie punktów obsługi czy innych ważnych punktów podczas organizowanych akcji promocyjnych, czy eventów. Sprawdzą się w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale nie tylko. Możliwość zastosowania dowolnego nadruku na namiocie sprawia, że staje się on skutecznym nośnikiem reklamowych. Namiot stałociśnieniowy łatwo rzuca się w oczy, a to sprawia, że wszelkie napisy czy logo nadrukowane na jego powierzchni zostaną zauważone przez większą liczbę osób.
Namioty stałociśnieniowe – budowa
Konstrukcja namiotów stałociśnieniowych opiera się na wkładach gazoszczelnych, które po napompowaniu utrzymują powietrze nawet przez kilka dni. Jeśli w wyniku długiej ekspozycji na słońce czy długiego czasu eksploatacji powietrza okaże się zbyt mało, bardzo łatwo można je uzupełnić przy użyciu łatwej w obsłudze pompki. Namioty tworzone są z dwustronnego materiału. Po stronie wewnętrznej jest to poliuretan, po stronie zewnętrznej natomiast tkanina poliestrowa dodatkowo powlekana dla lepszego zabezpieczenia przed ewentualnymi niekorzystnymi warunkami. Namioty sprzedawane są w zestawach, w których znajduje się pompka elektryczna, cały zestaw potrzebnych linek i odciągów, a także pokrowiec do przechowywania i transportu namiotu. Dołączony jest także zestaw naprawczy na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.
Namioty stałociśnieniowe w naszej ofercie
W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje namiotów stałociśnieniowych dostępnych w kilku rozmiarach. Namioty mogą posiadać daszki, przedłużony tunel, a nawet oświetlenie LED. Oferowane przez nas namioty cechują się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Doskonale radzą sobie w każdych warunkach, wzbogacając organizowane imprezy i eventy. Jeżeli szukasz skutecznej formy pewnego rodzaju ochrony najważniejszych punktów podczas organizacji wydarzeń na świeżym powietrzu, a do tego chcesz wykorzystać ją jako formę reklamową, zapoznaj się z naszą ofertą namiotów stałociśnieniowych.