Jesteś tutaj:

Kule helowe

Reklama latająca

Kule helowe to nietuzinkowe nośniki reklamowe o spektakularnej średnicy, sprawdzające się podczas wydarzeń plenerowych np. biegach lub rajdach samochodowych.

Informacje o produkcie

Nie wymaga 230V
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Jakie jest zastosowanie kul gazoszczelnych?

Organizując eventy, starasz się zaskoczyć zarówno swojego Klienta jak i jego gości? Nasz produkt może Ci w tym pomóc.

Postaw na niestandardowe nośniki reklamy i wybierz kule reklamowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów – poliuretanu o gramaturze 300 g/mkw oraz tkaniny poliestrowej, powlekanej o gramaturze 220-297 g/mkw.

Nasza technologia produkcji umożliwia zadrukowanie pełnej palety kolorstycznej do 100% powierzchni, dzięki czemu kula może być wykonana w kolorach Twojego produktu lub firmy.

Kule gazoszczelne to nośniki o spektakularnych rozmiarach – standardowo wykonujemy je w rozmiarze od 1,8 do 6 metrów średnicy, jednak z przyjemnością wykonamy inne zamówienie, dostosowane do Twoich potrzeb. Kule gazoszczelne mogą być podświetlane lampami LED, dzięki czemu będą widoczne także w nocy.

Przez ostatnie 25 lat rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy kul gazoszczelnych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszego doświadczenia korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 200 g/m2

Powierzchnia zadruku

1-powłokowe: grafika 2-stronna lub 4-stronna;

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ zestaw naprawczy √ przewód do pompowania helem 

 
Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy ∼ pompka elektryczna

Dostępne rozmiary
Typ1-powłokowe
Średnica1,3 m; 1,8 m; 2 m; 2,5 m; 3 m; 3,5 m; 4 m; 6 m;