Jesteś tutaj:

Bramy pneumatyczne

Reklama pneumatyczna​

Brama pneumatyczna z logotypem organizatora, sponsorów i patronów medialnych to obowiązkowy element każdego wydarzenia sportowego.

Bramy pneumatyczne

Kształty bram pneumatycznych

brama łamana
brama prosta
brama łuk

Informacje o produkcie

Wymaga 220V
Kompresor w zestawie
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Gdzie znajdą zastosowanie bramy pneumatyczne?

Start i meta to nie tylko stały element każdego wydarzenia sportowego np. maratonów czy rajdów samochodowych, ale również najczęściej występujący na zdjęciach nośnik reklamowy. To potencjał promocyjny, który trzeba wykorzystać.

Brama pneumatyczna to nie tylko obowiązkowy element funkcjonalny, ale również spersonalizowany pod wydarzenie nośnik reklamowy, dzięki któremu skutecznie wyeksponujesz logo organizatorów, sponsorów i partnerów medialnych wydarzenia. Bramy pneumatyczne występują w trzech typach (prostokątnym, łamanym lub okrągłym) oraz czterech rozmiarach (5x3m, 6x4m, 8x4m, 10x5m), uwzględniających ich najczęstsze zastosowania.
Pneumatyczne bramy biegowe są wykonane z materiałów najwyższej trwałości tj. tkaniny poliestrowej, powlekanej PCV o gramaturze 260 g/m2. Dzięki temu, są w pełni odporne na działania czynników atmosferycznych i z powodzeniem mogą służyć w kolejnych edycjach Twojego wydarzenia.

Przez ostatnie 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy bram pneumatycznych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych rozwiązań korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Z czego wykonane są bramy pneumatyczne?

Materiał

tkanina poliestrowa powlekana PCV o gramaturze 260 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk UV

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ kompresor √ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba podróżna √ instrukcja obsługi √ gwarancja

 
Opcjonalnie:

∼ płozy ∼ element 3D ∼ oświetlenie LED

Jakie są dostępne rozmiary?
Wymiar wewnętrzny5×3 m6×4 m8×4 m10×5 m
Wymiar zewnętrzny7,4×4,2 m8,6×5,3 m10,6×5,3 m13,2×6,6 m
Średnica rury1,2 m1,3 m1,3 m1,6 m

Szkic techniczny bram pneumatycznych