fbpx

Reklama stałociśnieniowa

Słup stałociśnieniowy

Słup gazoszczelny to wyróżniający się nośnik reklamowy o dużych rozmiarach (2-5 m wysokości), który skutecznie przyciągnie uwagę i zaprezentuje Twoją markę.

Słup gazoszczelny reklamowy | Reklama gazoszczelna | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Informacje

Nie wymaga 220V

Szybki montaż

Wygodna torba transportowa

Jakie jest przeznaczenie słupów gazoszczelnych?

Organizujesz event i szukasz pomysłu na efektywną reklamę swojej firmy lub produktu? Poznaj słupy gazoszczelne, czyli szybką do rozłożenia i skuteczną formę reklamy, nie wymagającą stałego zasilania energią elektryczną.

Reklamowe słupy gazoszczelne sprawdzają się szczególnie w czasie wydarzeń organizowanych na świeżym powietrzu np. imprez sportowych czy koncertów lub jako zewnętrzny nośnik reklamowy przed halą wystawienniczą.

Słupki są wykonane z materiałów najwyższej trwałości tj. z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaniny poliestrowej powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane przez długi czas. W terminie już od 3 dni roboczych, wykonujemy nadruki z dowolnym tekstem oraz grafiką full-color. W zestawie otrzymasz komplet linek, młotek, śledzie do zamocowania słupa oraz wygodną torbę transportową.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy szerokiej palety słupów gazoszczelnych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych produktów korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ drewniana podstawa dla wys. 2 m, 2,5 m oraz 3 m √ młotek √ zestaw naprawczy √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja

Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ kompresor ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Dostępne rozmiary
Wysokość 2 m 2,5 m 3 m 4 m 5 m
Średnica 0,6 m 0,7 m 0,8 m 0,9 m 1,2 m
Słup gazoszczelny reklamowy | Reklama gazoszczelna | Szkic techniczny | Wymiary | Rozmiar | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001