Sterowce reklamowe

Reklama stałociśnieniowa

Sterowce reklamowe to latające nośniki gazoszczelne wypełnione helem, polecane szczególnie na wydarzenia plenerowe lub imprezy sportowe.

Informacje o produkcie

Nie wymaga 230V
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Opis produktu

Sterowce reklamowe, latające to unikalny format reklamowy o spektakularnym rozmiarze, który sprawdza się idealnie w czasie wydarzeń plenerowych, gdzie wyróżni się na tle innych, standardowych form reklamy Twojej konkurencji.

 

Dzięki gazoszczelnej budowie, umożliwiającej wypełnienie helem, mogą swobodnie unosić się nad Twoim stoiskiem wystawienniczym lub punktem obsługi klienta – to gwarancja, że sterowiec nie umknie uwadzę Twoich klientów.
Wybierz nietuzinkowy nośnik reklamowy, który wzbudzi zainteresowanie i przyciągnie uwagę Twoich klientów. W zależności od wybranej technologii (1-powłokowe lub 2-powłokowe) sterowiec helowy może mieć od 3, aż do 15 metrów.

Wybierając sterowiec 1 powłokowy, grafika będzie wykonana na 2 lub 4 stronach, na sterowcach 2 powłokowych, nadruk możliwy jest na 100% powierzchni. Umożliwia to idealne odwzorowanie firmowych barw czy ekspozycji logotypu.

Przez ostatnie 25 lat rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy sterowców latających. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszego doświadczenia korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych. Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

1-powłokowe: grafika 2-stronna lub 4-stronna; 2-powłokowe: do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja  √ zestaw naprawczy √ przewód do pompowania helem

 
Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy ∼ pompka elektryczna

Dostępne rozmiary
Typ1-powłokowe2-powłokowe
Długość3m; 4m; 5m; 6m; 8m; 10m6m; 8m; 10m; 12m; 15m

Sprawdź produkty w naszym sklepie