2 kwietnia, 2021

Reklama w rozmiarze XXL – Drukarnia wielkoformatowa – Śląsk

Drukarnia wielkoformatowa Grupa Luxpol od 25 lat dokłada wszelkich starań, by łączyć tradycyjne metody reklamowe z nowoczesnymi nośnikami informacji. Na przestrzeni ostatnich lat okazało się bowiem, że dopełnianie przekazów digitalowych zewnętrznymi narzędziami marketingowymi może przynosić naprawdę niesamowite efekty! Jeśli zatem jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się, czy w dzisiejszych czasach warto inwestować w druk wielkoformatowy, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W tym artykule wyjaśnimy Ci, jakie są podstawowe zalety reklamy w rozmiarze XXL i podpowiemy, dlaczego nasza drukarnia wielkoformatowa jest liderem na Śląsku. Brzmi ciekawie? W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu!

Grupa Luxpol – Drukarnia wielkoformatowa – Śląsk

Jak zostało wspomniane powyżej, jako drukarnia wielkoformatowa realizujemy duże projekty reklam już od ponad 25 lat. Posiadamy własne studio graficzne i park maszynowy, dzięki czemu możemy tworzyć nawet najbardziej skomplikowane projekty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W swoim przedsiębiorstwie zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych fachowców, którzy są w stanie wesprzeć Kontrahentów pomocną radą na każdym etapie realizacji zamówienia. Działamy na terenie Śląska, a konkretnie w Tychach, jednak w chwili obecnej z naszej oferty korzystają największe podmioty gospodarcze zarówno z Polski, jak i z wielu innych krajów europejskich. Jeśli chcesz poznać nas nieco bliżej, zachęcamy do odwiedzenia zakładki O nas.

Czym jest druk wielkoformatowy?

Po krótkim przedstawieniu najwyższa pora przejść do nieco bardziej merytorycznej części artykułu. W tym akapicie skupimy się zatem na wyjaśnieniu szerokiego pojęcia druku wielkoformatowego i wskazaniu, które nośniki mogą być przykładami owego zagadnienia.

Choć wydawać by się mogło, że druk wielkoformatowy jest specjalistycznym pojęciem, które omija nas na co dzień, prawda wygląda zupełnie inaczej. Okazuje się bowiem, że narzędzia druku wielkoformatowego towarzyszą nam podczas drogi do pracy, spaceru z psem, a nawet podczas krótkiej wyprawy do sklepu! Czy zatem jest druk wielkoformatowy? To nic innego, jak reklama charakteryzująca się nieprzeciętnie dużym rozmiarem. Za przykład wskazanego zagadnienia możemy uznać:

  • Billboard – tablica, plakat lub ekran reklamowy, który umiejscawiany jest najczęściej na dużych budynkach i przy ruchliwych ulicach. Billboard na przestrzeni lat stał się charakterystycznym elementem wielkich miast i ważną częścią ich infrastruktury.
  • Baner – płachta prezentująca określony przekaz informacyjny lub reklamowy, nawiązujący do branży określonego przedsiębiorstwa. Banery (lub bannery) bardzo często możemy spotkać na ogrodzeniach warsztatów samochodowych oraz na balkonach budynków mieszkalnych.
  • Folia wylewana – produkt naklejany najczęściej na samochody osobowe, pełniący funkcję ruchomej reklamy zewnętrznej.

Wszystkie powyższe przykłady druku wielkoformatowego zrealizujesz w Grupie Luxpol – drukarni wielkoformatowej na Śląsku. Więcej informacji na temat wskazanego zagadnienia znajdziesz natomiast na dedykowanej zakładce na naszej stronie internetowej: Druk wielkoformatowy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z omawianą metodą zadruku.

Zalety druku wielkoformatowego – Drukarnia wielkoformatowa – Śląsk

Pierwsza zaleta druku wielkoformatowego zawiera się już w jego nazwie. Wszak trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że ogromny format reklamy ma równie wielkie znaczenie! Nośnik informacji w rozmiarze XXL charakteryzuje się nieprzeciętnie dużą widocznością, stanowiąc tym samym ważny element kampanii wizerunkowej każdego przedsiębiorstwa. W tym miejscu warto wspomnieć także o żywotności reklam oferowanych przez najlepszą drukarnię wielkoformatową na Śląsku – nośniki reklamowe opisywane jako druk wielkoformatowym są odporne na nieprzychylne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, grad oraz światło słoneczne. I tym oto sposobem dochodzimy do najważniejszego pozytywu płynącego z inwestycji w przekaz o dużym formacie – realizując swój projekt płacisz raz i cieszysz się nim przez naprawdę długie lata.

Postaw na lidera wśród drukarni wielkoformatowych na Śląsku

W tym artykule wyjaśniliśmy Ci, czym jest druk wielkoformatowy i podpowiedzieliśmy, jakie są jego podstawowe zalety. Wskazaliśmy również, dlaczego warto zrealizować swoją wizję projektu właśnie u nas. Grupa Luxpol jest wiodącą drukarnią wielkoformatową na Śląsku, która realizuje podobne projekty już od ponad 25 lat. Jeśli zatem chciałbyś uzupełnić kampanię wizerunkową swojego przedsiębiorstwa o wskazane przez nas zagadnienie, czym prędzej przejdź do zakładki Kontakt, zadzwoń do nas i skonsultuj swój pomysł z naszymi specjalistami. Jesteśmy przekonani, że końcowy efekt naszej współpracy spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

Bądź o krok przed konkurencją. Wybierz sprawdzonego partnera, który przedstawi Ci plusy i minusy Twojego projektu. Postaw na zaufaną drukarnię wielkoformatową na Śląsku i wybierz Grupę Luxpol.