Jesteś tutaj:

Systemy stałociśnieniowe

Reklama stałociśnieniowa, czyli forma promocji niedomagająca się zasilania prądem

Przedsiębiorcy, którzy często biorą udział w różnych wydarzeniach branżowych, powinni pomyśleć o tym, w jaki sposób mogą wypromować własną działalność. Oczywiście, poza standardowymi pomysłami, mogą zdecydować się na nowe formy promocji. Przede wszystkim liczy się to, aby zwrócić na siebie uwagę wizualnie, aby konsumenci chcieli się zatrzymać właśnie na naszym stoisku, a nie przy stoiskach konkurencji. W tym celu dobrze będzie wykorzystać potencjał reklamy stałociśnieniowej, pod postacią bram, namiotów, czy słupów.

Dmuchane elementy z logo – pokaż swoją działalność

Dmuchane elementy, jakimi są systemy stałociśnieniowe z logo firmy sprawiają, że dana marka staje się zauważalna. Balony, ekrany, bramy, czy słupki skierują wzrok grupy docelowej na wybrane stoisko. Sprawdzają się bardzo dobrze na świeżym powietrzu, ponieważ zrobione są z materiałów wysokiej jakości. Tego typu nadmuchiwane materiały reklamowe nie zniszczą się pod wpływem warunków pogodowych. Ich dużą zaletą jest również mobilność. Można je łatwo złożyć i rozłożyć. Dlatego sprawdzą się nie tylko podczas jednego eventu.

Reklama stałociśnieniowa nie domaga się zasilania prądem, wobec czego rzeczywiście nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o jej zastosowanie. Wystarczy wybraną przez siebie konstrukcję napompować i przez wiele godzin, jak i dni spełni swoją rolę, nie niszcząc się. To, że nie ma wymogu stałego dostępu do prądu jest sporym atutem. Główny cel, jaki spełnia ta forma reklamy jest spełniony, ponieważ zwiększa się widoczność danej marki i coraz więcej odbiorców jest zachęconych doinformowaniem się na temat tego, co jest dla nich dostępne. Taki materiał reklamowy wypełniony powietrzem bardzo dobrze wywiąże się z zadań, jakie są wobec niego przewidywane.

Elementy stałociśnieniowe – nowy trend eventów branżowych

Zastosowanie elementów stałociśnieniowych bezsprzecznie wpisuje się w nowe trendy eventów branżowych. Produkty tego typu są funkcjonalne, stabilne i równocześnie lekkie. Klienci firm zajmujących się produkcją takich wyrobów bardzo często decydują się na to, aby wybrana przez nich reklama stałociśnieniowa miała wymienną grafikę. Wtedy na przykład mogą wykorzystać konstrukcję na kilku wydarzeniach, promując różne produkty lub usługi.

Poza tym, że możesz u nas zamówić bramy, namioty oraz słupy, możesz też zdecydować się na zamówienie nietypowych kształtów. Możliwość doboru różnych form ekspozycyjnych jest bardzo atrakcyjna. Można w szybki sposób rozwinąć powierzchnię reklamową i od razu zwrócić uwagę osób, które mogłyby być zainteresowane usługami przedsiębiorstwa. Projektanci, którzy zajmują się wykonaniem reklamy stałociśnieniowej zawsze dbają o to, by wykonanie było dopasowane do oczekiwań zamawiających. Dlatego projekty wyglądają perfekcyjnie i naprawdę spełniają rolę reklamową.