4 listopada, 2020

Zaznacz swoją obecność dzięki flagom reklamowym!

Flaga niewątpliwie jest symbolem, który kojarzy się z indywidualnością – w końcu nie bez przyczyny jest ona jednym z ważniejszych atrybutów państwa. Nie dziwi więc, że flagi reklamowe są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych form reklamy plenerowej. To doskonały sposób na nienachalne informowanie o produktach i usługach określonej firmy oraz metoda podnosząca prestiż niemal każdego przedsiębiorstwa. Jeśli zatem rozglądasz się za skutecznymi rozwiązaniami marketingowymi, trafiłeś w odpowiednie miejsce! W tym artykule wyjaśnimy Ci, czym właściwie są flagi reklamowe i wskażemy najważniejsze zalety omawianego przez nas produktu. Dodatkowo wspomnimy co nieco o technologii produkcji i podpowiemy, podczas jakich okoliczności można wykorzystać to rozwiązanie. Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do lektury!

Flagi reklamowe – Skuteczne punkty odniesienia

Flagi reklamowe są specyficznymi nośnikami informacji, które stanowią wspaniałe narzędzie marketingowe. To właśnie dzięki nim bowiem firmy zyskują okazję do zwiększenia obecności marki oraz prestiżowego przedstawienia usług określonego przedsiębiorstwa. Flagi reklamowe w nienachalny sposób zawiadamiają potencjalnych klientów o możliwościach zakładu, przyjmując formę krótkiej i treściwej prezentacji. Przykłady zastosowania flag reklamowych znajdziesz na naszej stronie: https://grupaluxpol.pl/flagi-reklamowe. Zdjęcia zrealizowanych przez nas projektów z całą pewnością zobrazują Ci format omawianego przez nas zagadnienia.

Zastosowanie flag reklamowych – Gdzie można je spotkać?

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że flagi reklamowe są nośnikiem zyskującym coraz większą popularność – w związku z tym możemy spotkać je na przykład podczas trwania wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. To jednak nie jedyne zastosowanie owego narzędzia! Flagi reklamowe coraz częściej stają także przed siedzibami określonych przedsiębiorstw, wśród których możemy wymienić na przykład:

  • Salony samochodowe
  • Ośrodki kultury
  • Punkty usługowe
  • Hotele
  • Ekskluzywne sklepy

Powyższa lista udowadnia, że flagi reklamowe są narzędziem, które znajduje zastosowanie właściwie w każdej branży. Można zatem śmiało stwierdzić, że rozwiązanie to charakteryzujące się dużą uniwersalnością – każda firma z powodzeniem może zastosować je do promowania swoich produktów i usług.

Zalety flag reklamowych – Czy warto w nie zainwestować?

Nie ulega wątpliwości, że flagi reklamowe są produktem, który niesie za sobą cały szereg pozytywów. Poniżej znajdziesz listę podstawowych zalet, które jednoznacznie udowodnią, że warto w nie zainwestować!

  • Dobre pierwsze wrażenie – Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że pierwsze wrażenie jest kluczem do sukcesu, a flagi reklamowe niewątpliwie budzą bardzo pozytywne odczucia. Są one przywitaniem klienta i sygnałem, że jest on traktowany w sposób indywidualny. Owe narzędzie stanowi metaforę początku drogi, którą konsument za moment będzie przemierzał wraz z wybranym przez siebie przedsiębiorstwem.
  • Świadomość marki – Odpowiednio przygotowana flaga reklamowa niewątpliwie wpływa na rozpoznawalność firmy. To właśnie dlatego tak ważna jest przejrzystość przekazu – komunikat powinien charakteryzować się wyrazistością i prostotą. Dzięki temu informacja dotycząca oferowanych produktów z całą pewnością zakorzeni się w głowie potencjalnego klienta.
  • Brak nachalności – W przeciwieństwie do modnych dziś reklam digitalowych, flagi reklamowe charakteryzują się wyjątkową subtelnością i elegancją. Nie bombardują one klienta i nie „krzyczą”, a jedynie informują o usłudze. I to właśnie ich siła! Głośne reklamy bardzo często są bowiem negatywnie odbierane, przez co marka musi liczyć się z katastrofą wizerunkową.

Czy flagi reklamowe są trwałym produktem?

Wymienione powyżej pozytywy to jednak nie jedyne zalety płynące z wykorzystywania omawianego przez nas produktu. Warto dodać także, że flagi reklamowe wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością. Wszystko za sprawą materiału, z którego są wykonane – poliester jest odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na warunki atmosferyczne. W praktyce oznacza to, że flagom reklamowym niestraszny deszcz, śnieg, ani nawet grad! Przetrwają one nawet podczas najtrudniejszych uwarunkowań pogodowych. To wpływa także na możliwość wielokrotnego wykorzystania owego nośnika – jedna flaga reklamowa może pojawić się na kilku różnych imprezach plenerowych. Nie ulega wątpliwości, że to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

W jaki sposób wykonujemy flagi reklamowe?

Grupa Luxpol oferuje flagi reklamowe najwyższej jakości. Przygotowywane są one kompleksowo – na życzenie klienta możemy obszyć je specjalnymi karabińczykami lub zaproponować stalowe oczka ułatwiające montaż. Warto zwrócić szczególną uwagę także na proponowaną przez nas technologię – wdrażane rozwiązania pozwalają na dowolne formowanie kształtów oraz zapięć, co bezpośrednio wpływa na stuprocentowe zagospodarowanie masztu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, toteż oferujemy produkty odznaczające się najwyższą jakością materiałów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!