Jesteś tutaj:

Kategoria: Bramy pneumatyczne

Bramy stałociśnieniowe – ciekawa i powszechnie używana forma reklamy stałociśnieniowej
Bramy stałociśnieniowe to konstrukcje, które służą do wprowadzenia na dane wydarzenie oraz zwrócenia uwagi na daną markę. Często wykorzystuje się je też na wydarzeniach sportowych jako oznaczenie startu i mety. Kiedy więc przedsiębiorca jest sponsorem wydarzenia, to zamieszczenie logo nabramie okaże się właściwym posunięciem. Poza tym, że są uniwersalne, nie wymagają zasilania przy pomocy energii elektrycznej. Dlatego postrzegane są też jako ekonomiczne.
Spersonalizowana forma promocji i komunikacji
Spersonalizowane formy promocji i komunikacji, jakimi są bramy stałociśnieniowe sprawdzają się na targach branżowych, eventach firmowych odbywających się w plenerze, ale też i na wydarzeniach sportowych. Taka reklama stałociśnieniowa jest ciekawą formą wejścia lub wyjścia na stanowisko firmowe.  Do wszystkich zestawów producenci dodają akcesoria niezbędne do montażu. Samo złożenie bramy nie zajmie więc dużo czasu. Możesz sprawdzić, jakie przygotowaliśmy bramy i zadecydować, co ma być na nich nadrukowane i jaki mają mieć one rozmiar.

Poza walorami designerskimi i reklamowymi, bramy stałociśnieniowe są wygodnym w użytkowaniu produktem reklamowym. Nie mają wbudowanego wentylatora i są dzięki temu lekkie. Nawet więc, jeśli na danym wydarzeniu będzie trzeba zmienić ich miejsce położenia, to nie powinno to  sprawić większych problemów. Wszyty jest tam natomiast wkład gazoszczelny, skutecznie i długo utrzymujący wewnątrz powłoki wtłoczone powietrze. Każdy biznesmen, który ceni pełną mobilność i prostotę użytkowania będzie usatysfakcjonowany, gdy zdecyduje się na taką formę promocji. Szczególnie  gdy w konkretnym miejscu utrudniony jest dostęp do prądu. Praktyczność bramy stałociśnieniowej znajduje swoje odzwierciedlenie również w tym, że taka reklama stałociśnieniowa składa się z dwóch modułów. Pierwszy moduł to wkład gazoszczelny. Drugi to obszycie wykonane z solidnej tkaniny poliestrowej. Dlatego, kiedy pojawi się potrzeba zmiany zadruku bramy, to wystarczy wymienić tylko poszycie. Jest to bardzo ekonomiczne.
Efektowne bramy stałociśnieniowe
Bramy stałociśnieniowe to efektowne elementy reklamy. Wykonanie metodą sublimacji wpływa na odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Poszczególne modele bram mają specjalne zawory bezpieczeństwa, utrzymujące optymalny poziom powietrza wewnątrz powłoki. Powietrze utrzymuje się długo, ze względu na wykonanie z solidnej tkaniny. Reklama stałociśnieniowa jest coraz popularniejsza. Ma wiele zalet, zarówno z punktu widzenia marketingowego, użyteczności, ekonomicznego, jak i designu. Ten rodzaj dedykowany jest dla firm, które często promują swoją działalność na zewnątrz, a także tych, które są sponsorami na dowolnych wydarzeniach. Szczegóły na temat wyglądu bramy ustalane są indywidualnie.