Jesteś tutaj:

Kategoria: Słupy stałociśnieniowe

Każdy event czy akcja promocyjna to doskonała okazja do reklamy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że dzisiejsi klienci są o wiele bardziej wymagający, dlatego rozdawanie ulotek czy kilka rozwieszonych plakatów może nie wystarczyć, by zwrócić ich uwagę. Potrzebne jest coś, co będzie mocno rzucało się w oczy. Doskonale sprawdzą się słupy stałociśnieniowe, które mogą być świetną formą reklamową. Poznaj nasze produkty!
Słupy stałociśnieniowe – czym właściwie są?
Słupy stałociśnieniowe to gazoszczelne słupy wypełnione powietrzem, stosowane jako skuteczna i efektowna forma reklamowa.  Ich największą zaletą jest bardzo szybki montaż i brak konieczności stałego zasilania energią elektryczną. W przypadku słupów stałociśnieniowych, do montażu potrzebna jest tylko dmuchawa, która wbudowana jest w podstawę słupa. Dmuchany słup może być nadrukowany dowolną grafiką czy kolorem odpowiadającym kolorystyce danej marki. To zdecydowanie jeden ze skuteczniejszych form reklamowych podczas różnego rodzaju eventów.
Zastosowanie słupów stałociśnieniowych
Słupy stałociśnieniowe mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, co poszerza jego funkcjonalność. Powleczony jest materiałem i dwóch warstwach. Warstwa wewnętrzna to poliuretan o gramaturze 300g/m2, natomiast warstwa zewnętrzna to gruba i trwała tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2. Głównym zastosowaniem słupów jest reklama. Słup może mieć całkiem spore rozmiary, co sprawia, że łatwo rzuca się w oczy. Jego nadrukowana powierzchnia zapada w pamięć, co potencjalnie daje spore szanse na poszerzenie grona klientów. Słup może stanowić także pewnego rodzaju punkt odniesienia na dużych imprezach – postawiony np. przy punkcie obsługi sprawi, że łatwiej będzie do niego trafić.
Słupy stałociśnieniowe dostępne w naszej ofercie
Słupy stałociśnieniowe w naszej ofercie cechują się trwałością, wytrzymałością, a także żywymi kolorami nadruku. Do każdego zestawu dołączony jest pełen komplet linek i odciągów, szpile montażowe, a także pokrowiec do transportu i przechowywania słupa po użyciu. W każdym zestawie znajduje się także zestaw naprawczy oraz drewniana podstawa.  Każdy słup posiada wbudowaną dmuchawę elektryczną, pozwalającą na szybki montaż słupa w odpowiednim miejscu. Niska waga sprawia, że jego transport w dowolne miejsce jest łatwy i bezproblemowy. To znacząco podnosi funkcjonalność tego skutecznego nośnika reklamowego.

Jeśli szukasz skutecznej i nietypowej formy reklamy dla swojej firmy, chcesz zaistnieć wśród konkurencji i zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów, poznaj naszą ofertę słupów stałociśnieniowych idealnych dla Ciebie!