Jesteś tutaj:

Kategoria: Ścianki tekstylne i banerowe

Jednym ze skuteczniejszych form reklamowych i promocyjnych marki są ścianki wystawiennicze. Dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, a możliwości ich zastosowania są niemal nieograniczone. Czy wiesz, jakie ścianki wystawiennicze warto wykorzystać do promocji swojej marki?
Ścianki wystawiennicze – czym są?
Ścianki wystawiennicze są sposobem na efektowną prezentację firmy i jej działalności na dużym formacie. Ścianki mogą występować w wersji tekstylnej bądź banerowej. Ścianki tekstylne są wykonane z  materiału typu stretch, odpornego na zniszczenia czy pęknięcia. Ścianki postawione są na nogach wykonanych z aluminium, co zapewnia im pełną stabilność nawet podczas silnego wiatru. Cała konstrukcja nośna wykonana jest z trwałych rur aluminiowych, co gwarantuje długą żywotność ścianki i możliwość jej łatwego i wielokrotnego składania i rozkładania. Dużą zaletą ścianek wystawienniczych jest możliwość jej złożenia i przewożenia w dopasowanym pokrowcu, co zwiększa mobilność i daje większe możliwości zastosowania.
Zastosowania ścianek wystawienniczych
Ścianki wystawiennicze mogą być stosowane właściwie wszędzie. Najczęściej spotykamy się z nimi podczas jakichś akcji promocyjnych czy podczas różnego rodzaju wydarzeń branżowych, nic nie stoi na przeszkodzie także w używaniu ich na co dzień, jako stały element wystroju wnętrza firmy. Dzięki temu, że ścianki tekstylne są dwustronne, ich funkcjonalność wzrasta. W przypadku ścianek banerowych istnieje możliwość szybkiej wymiany grafiki, co także jest bardzo wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.
Ścianki wystawiennicze skrojone na Twoją miarę
Dostępne w naszej ofercie ścianki wystawiennicze doskonale sprawdzą się w celach promocyjnych Twojej firmy.  Dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, co umożliwi dostosowanie ich do twoich indywidualnych potrzeb. Na ściance możliwe jest nadrukowanie dowolnej treści, grafiki czy logo firmy. Wydruk zachowany jest w najwyższej jakości, kolory są żywe i wyraziste, a wydruk jest odporny na ścieranie czy blaknięcie w wyniku działania promieni słonecznych. Taki nośnik reklamowy skutecznie przyciągnie uwagę i zwiększy świadomość marki, a stąd już zaledwie jeden krok do sukcesu i przyciągnięcia nowych klientów.

Jeżeli szukasz ścianek wystawienniczych idealnych do zaprezentowania swojej firmy, w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Oferujemy ścianki wystawiennicze w różnych formach, rozmiarach i kształtach, dopasowane do Twoich oczekiwań i cechujące się wysoką skutecznością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!