Jesteś tutaj:

Kategoria: Trybunki Reklamowe

Każdy event czy targi branżowe są dla firmy ogromną szansą na zareklamowanie swoich usług. Jak podejść do tego zadania z głową? Oczywiście, stosując odpowiednie nośniki reklamowe! Jednym z nich jest trybunka reklamowa – prosta konstrukcja o wysokiej funkcjonalności i dużym potencjale promocyjnym. Dowiedz się, czym jest trybunka i jakie jest jej główne zastosowanie.
Trybunka reklamowa – czym jest?
Trybunka reklamowa jest pewnego rodzaju ladą wystawienniczą, służącą do prezentacji czy degustacji reklamowanego produktu. Ma funkcje praktyczne oraz reklamowe, stanowi potężne narzędzie marketingowe o wysokiej skuteczności. Na trybunce nadrukowane mogą być dowolne grafiki czy informacje na temat działalności danej firmy. Trybunka stanowi pewnego rodzaju punkt centralny stoiska, łatwo więc wpada w oczy, a nadrukowane grafiki czy logo zostają zapamiętane, co zwiększa szansę na przyciągnięcie nowych klientów. Stąd już bardzo blisko do sukcesu!
Zastosowanie trybunek reklamowych
Trybunki reklamowe są bardzo często stosowanym nośnikiem reklamowym podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych czy degustacyjnych. Swoje zastosowanie znajdą także na targach branżowych czy innych eventach związanych z prezentacją własnej firmy i profilu jej działalności. Szerokie zastosowanie trybunek bierze się przede wszystkim stąd, że na jej powierzchni nadrukować można w zasadzie wszystko – od logo, przez charakterystyczną dla danej marki grafikę aż po hasło czy slogan reklamowy. Im ciekawszy jest nadruk, tym trybunka bardziej rzuca się w oczy, a reklama staje się skuteczniejsza.
Trybunki reklamowe dostępne w naszej ofercie
W naszej ofercie znajdziesz trybunki o różnych kształtach i rozmiarach – zarówno owalne, jak okrągłe czy w efektownym kształcie łezki. Ciekawą opcją jest także trybunka z topperem, czyli dodatkowym szyldem. Na topperze można dodatkowo nadrukować coś, co zachęci potencjalnych klientów do podejścia do trybunki. Tutaj możliwości są właściwie nieograniczone, liczy się jedynie wyobraźnia i kreatywność. Możesz wykorzystać swój własny, stworzony przez siebie projekt, bądź powierzyć jego wykonanie naszym specjalistom, którzy chętnie wykorzystają niezmierzone pokłady swojej wyobraźni i przygotują dla Ciebie projekt idealny.

Jeśli potrzebujesz efektownej formy reklamowej, która pozwoli Ci zaistnieć na targach branżowych czy na każdym innym evencie, zapoznaj się z naszą ofertą trybunek reklamowych, które z łatwością dopasujesz do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do naszego sklepu!