fbpx

Reklama stałociśnieniowa

Atrapy reklamowe produktów

Atrapy reklamowe produktów w skali makro to nie tylko unikalne nośniki reklamowe. To skuteczny sposób na prezentację, przyciągającą to co najważniejsze… uwagę Twoich Klientów.

Atrapy produktów | Reklama gazoszczelna | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Informacje

Nie wymaga 220V

Szybki montaż

Wygodna torba transportowa

Wymiar na życzenie od wysokości 2m

Do czego wykorzystać atrapy reklamowe produktów?

Skuteczność reklamy zależy w pierwszej kolejności od zdobycia uwagi Twojego klienta. Wśród niezliczonej ilości informacji reklamowych nierzadko walka toczy się o cenne… sekundy. Wyobraź sobie teraz jak Twoja piłka, opona, samochód, czy jakikolwiek inny produkt może wyglądać w dziesięciokrotnym powiększeniu jako napompowana atrapa.

To nie tylko forma unikalnego nośnika informacji. To skuteczny sposób na prezentację, przyciągającą to co najważniejsze… uwagę i zainteresowanie Twoich Klientów. Atrapy produktów to doskonały sposób na zainteresowanie klientów np. w czasie targów branżowych czy wydarzeń plenerowych. To również unikalny pomysł na wyróżniającą się wizytówkę przed siedzibą lub sklepem. Dzięki opcjonalnemu oświetleniu LED oraz aparatowi zmierzchowemu, ta nietypowa reklama może promować Twoją firmę całą dobę. Atrapy gazoszczelne są wykonane z materiałów najwyższej jakości i trwałości tj. z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaniny poliestrowej powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy szerokiej palety gazoszczelnych atrap produktów. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych realizacji korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Z czego produkowane są atrapy produktów?

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001