Jesteś tutaj:

Meble stałociśnieniowe

Reklama stałociśnieniowa

Meble gazoszczelne to nasz plenerowy hit! Dmuchane poduchy, pufy lub fotele nie tylko urozmaicą każde wydarzenie, ale pozwolą na długo zapamiętać Twoją markę.

Informacje o produkcie

Nie wymaga 230V
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa
Rozmiar na życzenie

Jak wykorzystać meble gazoszczelne?

Wydarzenia plenerowe to duże wyzwanie dla każdej marki. Niezależnie od branży czy rodzaju promowanego produktu, naszym celem zawsze powinno być zaskoczenie odbiorcy i wyróżnienie się z tłumu naszej konkurencji.

Meble gazoszczelne to doskonały sposób na  dobry event!
Wyobraź sobie funkcjonalną i urozmaicającą każde wydarzenie pufę, sofę lub fotel reklamowy z logiem Twojej marki lub produktu. Dzięki unikalnej formie, meble dmuchane przyciągną to co najważniejsze czyli uwagę i zainteresowanie Twoich Klientów.

Meble gazoszczelne to lekki i łatwy w transporcie element, który jednego dnia użyjesz podczas wydarzenia na hali wystawienniczej, a drugiego wykorzystasz podczas ważnej imprezy plenerowej. Do produkcji mebli wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i trwałości tj. poliuretan o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaninę poliestrową, powlekaną o gramaturze 220-297 g/m2. To wszystko sprawia, że meble dmuchane moga z powodzeniem służyć Twojej marce przez wiele lat.

Przez ostatnie 25 lat rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy mebli gazoszczelnych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszego doświadczenia korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

 
Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Sprawdź produkty w naszym sklepie