fbpx

Reklama stałociśnieniowa

Meble stałociśnieniowe

Meble gazoszczelne to nasz plenerowy hit! Dmuchane poduchy, pufy lub fotele nie tylko urozmaicą każde wydarzenie, ale pozwolą na długo zapamiętać Twoją markę.

Meble gazoszczelne | Reklama gazoszczelna | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Informacje

Nie wymaga 220V

Szybki montaż

Wygodna torba transportowa

Rozmiar na życzenie

Jak wykorzystać meble gazoszczelne?

Wydarzenia plenerowe to duże wyzwanie dla każdej marki. Niezależnie od branży czy rodzaju promowanego produktu, naszym celem zawsze powinno być zaskoczenie odbiorcy i wyróżnienie się z tłumu naszej konkurencji.

Meble gazoszczelne to doskonały sposób na  dobry event!
Wyobraź sobie funkcjonalną i urozmaicającą każde wydarzenie pufę, sofę lub fotel reklamowy z logiem Twojej marki lub produktu. Dzięki unikalnej formie, meble dmuchane przyciągną to co najważniejsze czyli uwagę i zainteresowanie Twoich Klientów.

Meble gazoszczelne to lekki i łatwy w transporcie element, który jednego dnia użyjesz podczas wydarzenia na hali wystawienniczej, a drugiego wykorzystasz podczas ważnej imprezy plenerowej. Do produkcji mebli wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i trwałości tj. poliuretan o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaninę poliestrową, powlekaną o gramaturze 220-297 g/m2. To wszystko sprawia, że meble dmuchane moga z powodzeniem służyć Twojej marce przez wiele lat.

Przez ostatnie 25 lat rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy mebli gazoszczelnych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszego doświadczenia korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001