6 grudnia, 2021

Chwieje reklamowe: nowoczesny i dynamiczny środek reklamowy

Branża reklamowa to branża, w jakiej stale można liczyć na to, że pojawiać będą się nowości. Dlatego między innymi wśród nośników reklamowych również pojawiają się nowe produkty. Są to między innymi chwieje reklamowe, a więc nowoczesne i dynamiczne nośniki dzięki jakim można skutecznie dotrzeć do klientów.

Wzbudzenia zainteresowania i pozytywnych emocji

Stosując chwieje reklamowe można mieć pewność, że nie tylko wzbudzi się zainteresowanie wśród odbiorców, ale również wywoła w nich pozytywne emocje. Windyman są produktami, jakie obecnie przyciągają wzrok szczególnie. Odpowiada za to ich specyficzny taniec.

Najczęściej elementy te wyprodukowane są z lekkiej, aczkolwiek bardzo wytrzymałej tkaniny spinakerowej. Jest to materiał wykorzystywany również do uszycia żagli w jachtach, co oznacza, że okazuje się wyjątkowo odporny na różne warunki pogodowe. Windymany można zamawiać z dowolnym zadrukiem sublimacyjnym, wykazującym odporność na wilgoć i ścieranie. Najbardziej rozpoznawalną cechą chwieji jest ich specyficzny taniec, jaki można w dowolny sposób wyregulować, zmieniając średnicę otworu w górnej części konstrukcji.

Podstawą w każdym chwieju o przeznaczeniu reklamowym jest solidna rama. Po wyjęciu z pokrowca z chwieja można od razu korzystać. Nie trzeba wykorzystywać dodatkowych podstaw i obciążników. Wykonanie z zastosowaniem zadruku sublimacyjnego to gwarancja tego, że się nie zniszczą i że będzie z nich można korzystać przez długi czas. O tym, że chwieje będą działały doskonale świadczy również to, że do ich wykonania używa się bezawaryjnych wentylatorów. To one odpowiadają za ciągłą i bezawaryjną pracę chwieja. Nie są one duże, ale mają sporą moc.

Coraz częściej spotykana forma reklamy w Polsce

Chwieje reklamowe jeszcze do niedawna oglądało się za granicą. Aktualnie jest to również coraz częściej spotykana forma reklamy w Polsce. Oryginalne reklamy pod taką postacią mogą występować w formie jedno – lub dwunożnej. O tym, jaka jest kolorystyka i poszczególne elementy składowe takiego rozwiązania decydują klienci.

Praktyczność i forma dekoracyjna chwiejów sprawiają, że polscy przedsiębiorcy decydują się je wykorzystywać do promowania własnej działalności. Idealnie to rozwiązanie sprawdzi się między innymi na wydarzeniach takich jak impreza plenerowa, czy event promujący nowe usługi.

W Luxpol dbamy o indywidualną realizację każdego zlecenia, dbając o to, by produkty z grupy https://grupaluxpol.pl/reklama-pneumatyczna/chwieje-reklamowe/ były wyrobami idealnymi pod kątem formy, wykonania i spełniały dokładnie taki cel, na jakiemu zależy klientowi. Mobilny nośnik reklamowy, przypominający postać o dynamicznych ruchach można wykorzystać również podczas koncertów albo festiwali tematycznych. Wykonujemy chwieje z tkaniny poliestrowej powlekanej PCV o gramaturze 260 g/m2. To zapewnienie dla zleceniodawców, że z tego elementu promocji można będzie korzystać dłużej niż jeden sezon. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia.