Chwieje reklamowe

Reklama pneumatyczna​

Chwieje reklamowe (tancerze reklamowe) to coś więcej niż tylko dynamiczny nośnik reklamy. To nie tylko gwarancja skutecznego dotarcia, ale również wzbudzenia pozytywnych emocji u odbiorcy.

Informacje o produkcie

Wymaga 230V
Kompresor w zestawie
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Gdzie znajdą zastosowanie chwieje reklamowe?

Chwieje to coś więcej niż tylko mobilny i dynamiczny nośnik reklamy. To energiczna, poruszająca się ogromna postać o falujących ruchach, która skupi na sobie uwagę każdego odbiorcy, zwłaszcza podczas wydarzeń plenerowych jak koncerty czy festiwale muzyczne. To dynamika, emocje i gwarancja skutecznego dotarcia do odbiorcy.

Chwieje są wykonywane tkaniny poliestrowej powlekanej PCV o gramaturze 300 g/m2. Taki materiał zapewnia trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, a w efekcie możliwość wykorzystywania przez więcej niż jeden sezon.
Technologia produkcji tancerzy, umożliwia zadrukowanie  do 100% ich powierzchni, którą swobodnie możemy  wykorzystać w zależności od potrzeb.

Chwieje reklamowe występują w dwóch typach (jednonożny i dwunożny) oraz czterech rozmiarach: 4, 5, 6 oraz 8 metrów wysokości. Jeżeli Twoja kampania lub event potrzebuje innych, niestandardowych rozmiarów, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Przez ostatnie 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy powietrznych tancerzy reklamowych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych rozwiązań korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Z czego wykonane są chwieje reklamowe?

Materiał

tkanina poliestrowa powlekana PCV o gramaturze 300 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk UV

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ kompresor √ gwarancja √ instrukcja obsługi

 
Opcjonalnie:

∼ grafika dwustronna

Dostępne rozmiary
Rodzajjednonożnydwunożny
Wysokość4 m, 5 m, 6 m, 8 m4 m, 5 m, 6 m, 8 m