fbpx

Reklama pneumatyczna

Chwieje reklamowe

Chwieje reklamowe (tancerze reklamowe) to coś więcej niż tylko dynamiczny nośnik reklamy. To nie tylko gwarancja skutecznego dotarcia, ale również wzbudzenia pozytywnych emocji u odbiorcy.

Chwiej tancerz pneumatyczny reklamowy | Reklama pneumatyczna | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Informacje

Wymaga 220V

Kompresor w zestawie

Szybki montaż

Wygodna torba transportowa

Opis produktu

Chwieje to coś więcej niż tylko mobilny i dynamiczny nośnik reklamy. To energiczna, poruszająca się ogromna postać o falujących ruchach, która skupi na sobie uwagę każdego odbiorcy, zwłaszcza podczas wydarzeń plenerowych jak koncerty czy festiwale muzyczne. To dynamika, emocje i gwarancja skutecznego dotarcia do odbiorcy.

Chwieje są wykonywane tkaniny poliestrowej powlekanej PCV o gramaturze 260 g/m2. Taki materiał zapewnia trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, a w efekcie możliwość wykorzystywania przez więcej niż jeden sezon.
Technologia produkcji tancerzy, umożliwia zadrukowanie  do 100% ich powierzchni, którą swobodnie możemy  wykorzystać w zależności od potrzeb.

Chwieje reklamowe występują w dwóch typach (jednonożny i dwunożny) oraz czterech rozmiarach: 4, 5, 6 oraz 8 metrów wysokości. Jeżeli Twoja kampania lub event potrzebuje innych, niestandardowych rozmiarów, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Przez ostatnie 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy powietrznych tancerzy reklamowych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych rozwiązań korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

W zestawie:

√ kompresor √ gwarancja √ instrukcja obsługi

Opcjonalnie:

∼ grafika dwustronna

Technologia produkcji

Materiał

tkanina poliestrowa powlekana PCV o gramaturze 260 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk UV

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Dostępne rozmiary
Rodzaj jednonożny dwunożny
Wysokość 4 m, 5 m, 6 m, 8 m 4 m, 5 m, 6 m, 8 m

Przykładowe realizacje

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001