fbpx

Druk UV

Druk UV jest jedną z bardziej nowoczesnych form drukowania, dlatego wiele firm oraz klientów indywidualnych decyduje się na skorzystanie z tej ciekawej możliwości. Podczas realizacji tego typu procesów wykorzystuje się zarówno specjalne tusze (są nimi ciekłe polimery), ale też lampę LED.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, pozwalają nam zapewnić starannie wykonany produkt, szybkość realizacji i najwyższą jakość. Niezależnie od ilości i stopnia skomplikowania realizacji.
Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe zamówienia w obrębie druku wielkoformatowego.

ikona-jakosc-color

Najwyższa jakość i nasycenie druku

ikona-transport-color

Szybki czas realizacji

ikona-projektowanie-graficzne-color

Studio graficzne

Druk UV

Tajemnicą sukcesu jest prawidłowe zamontowanie takiej lampy, musi się ona znaleźć w niedalekiej odległości od głowicy drukującej. Dzięki temu wydruki będą przejrzyste i bezbłędne.

Korzystając z druku UV można zadrukować wiele różnych elementów, w tym:

  • materiały szklane,
  • płyty PCW,
  • płyty wykonane z polipropylenu,
  • płyty meblowe,
  • płyty warstwowe,
  • tekturę.

 

Ciekły polimer, który nanoszony jest na poszczególne warstwy ulega po pewnym czasie utwardzeniu. Na powierzchni, na skutek tego typu działań, pozostaje bardzo cienka warstwa wydruku, zależnie od własnych upodobań. Jest ona kolorowa, z domieszką trwałego plastiku.

Największe zalety druku UV

Druk UV zyskuje sympatię wśród szerokiej grupy odbiorców głównie z tego względu, iż jest bardzo estetyczny, trwały i odporny na rozmycia. Ponadto cechuje się wyjątkową jakością i dużym wyborem materiałów do nadruku. Tym samym jest to uniwersalna opcja drukowania, zależna głównie od tego, w jakim celu chce się wykorzystać zadrukowaną powierzchnię. Zazwyczaj klienci indywidualni lub firmy robią to w celach reklamowych. Dodatkową zaletą druków UV jest to, iż są one bardzo odporne na wszelkiego typu uszkodzenia. Mowa tutaj przede wszystkim o niezbyt korzystnych warunkach atmosferycznych, jak wiadomo pogoda czasami lubi się zmieniać co kilka minut.

Druki UV nie wymagają od zainteresowanych żadnych dodatkowych zabezpieczeń, np. w postaci lakieru lub laminatów ochronnych. Jest to całkowicie zbędne działanie. Kolory odwzorowywane na drukach UV są bardzo żywe oraz realistyczne, dlatego każda osoba, która zdecyduje się na tego typu przedsięwzięcie na pewno będzie zadowolona z uzyskanych efektów końcowych. Takie druki wykorzystywane są w wielu biurach, hotelach, czy też centrach handlowych.

Przykładowe realizacje

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na drukarnia@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001