fbpx

Druk wielkoformatowy

Najwyższa jakość druku, szybka realizacja i trwałość zamawianych u nas materiałów to wynik pasji i wieloletniego doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już 25 lat, a naszą misją jest połączenie tradycji z nowoczesnymi trendami w reklamie. Wykonujemy druk wielkoformatowy w technologii solwentowej, sublimacyjnej i UV, tak aby powstała w ten sposób reklama, była najlepszą wizytówką Twojej firmy i zachowała swoje walory przez wiele lat.

W realizacji Twojego pomysłu wykorzystamy nowoczesną technologię i najnowszej generacji park maszyn. Druk wielkoformatowy wykonany przez Grupę Luxpol jest trwały i efektowny.

ikona-jakosc-color

Najwyższa jakość i nasycenie druku

ikona-transport-color

Szybki czas realizacji

ikona-projektowanie-graficzne-color

Studio graficzne

Drukarnia solventowa

Druk solwentowy sprawdzi się na reklamach zewnętrznych, takich jak np. bannery, billboardy, plakaty, siatki wielkopowierzchniowe, folie, roll up’y i będzie wytrzymały na zmieniające się warunki atmosferyczne, czyli może wisieć w miejscach bardzo nasłonecznionych, jak i zostać poddany próbie wiatru, deszczu i śniegu.

Czym się zajmujemy?

Druk solwentowy różni się ty od tradycyjnych metod, że zamiast atramentów na bazie wodnej, stosowane są pigmentowe atramenty na bazie rozpuszczalników. W technologii solwentowej wykonujemy:

 • Baner Frontlit (laminat).
 • Baner Frontlit powlekany.
 • Baner Blockout.
 • Siatka laminowana B1.
 • Folia monomeryczna.
 • Folia przeźroczysta.
 • Folia backlit.
 • Folia wylewana (na samochody)
 • Folia polimerowa.
 • Folia OWV (okienna).
 • Polycanvas (imitacja płótna).
 • Papier blue back side (billboardowy).
druk solventowy

Jeżeli nie masz jeszcze gotowego projektu, pomożemy Ci go przygotować, tak aby Twoja reklama wyróżniała się spośród konkurencji. Wystarczy, że skorzystasz z naszego programu partnerskiego, a wtedy projekt wykonamy za darmo. Reklama w rozmiarze XXL daje naprawdę duże pole do popisu. Pomożemy wykorzystać Ci tę możliwość jak najlepiej!

Gdzie nas znajdziesz?

Drukarnia Grupy Luxpol mieści się w Tychach, ale swoją działalnością obejmujemy całą Polskę i kraje europejskie. Można się z nami skontaktować elektronicznie lub telefonicznie i uzgodnić wszystkie szczegóły reklamy. Nasi doradcy handlowi są do Państwa dyspozycji, służą swoją wiedzą i doświadczeniem, tak aby zamówiony u nas druk wielkoformatowy spełnił wszystkie oczekiwania Klienta.

 

Przykładowe realizacje naszych usług widoczne są w galerii na stronie internetowej. Wśród naszych zleceniobiorców są zarówno prywatne firmy jak i instytucje publiczne, specjalizujemy się zatem w projektach odważnych, nowatorskich, ale również konwencjonalnych i tradycyjnych, tak aby wybrana kampania reklamowa najlepiej trafiała do jej odbiorców.

Przykładowe realizacje

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na drukarnia@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001