28 października, 2020

Flagi reklamowe – Zaznacz obecność swojej firmy

Nie ulega wątpliwości, że dobre pierwsze wrażenie to niemal zawsze połowa sukcesu. Nie bez przyczyny negatywnie nastawiamy się do marek, których reklamy nas irytują. W związku z tym warto uzmysłowić sobie, że nasze działania wywołują nieodwracalny wpływ na odbiór firmy w oczach potencjalnych klientów. Jak zatem sprawić, by reklama w subtelny sposób zakorzeniała świadomość marki w głowach odbiorców? Co zrobić, by adresaci promocji nie czuli się osaczeni jej treścią? Z pomocą przychodzą nam flagi reklamowe, które są doskonałą formą reklamy zewnętrznej. Jeśli zatem szukasz ciekawych rozwiązań do promocji swojego przedsiębiorstwa, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące flag reklamowych. Zapraszamy do lektury!

Czym są flagi reklamowe?

Flagi reklamowe to niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe, wyróżniające się delikatnością przekazu. To doskonała forma promocji firmy na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, takich jak koncerty, festyny i pokazy. Dzięki flagom reklamowym jesteś w stanie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, nie wzbudzając przy tym negatywnych emocji w pozostałych odbiorcach komunikatu. To niewątpliwy plus tego typu formy reklamy – flagi reklamowe nie są głośne, jak zapowiedzi telewizyjne, ani nachalne, jak większość przekazów radiowych.

Flagi reklamowe – czy tylko na eventy?

Choć wyżej wspomnieliśmy o imprezach plenerowych, flagi reklamowe doskonale sprawdzają się również jako swego rodzaju zaproszenie do wnętrza firmy. Tę formę promocji bardzo często możemy bowiem zauważyć przed biurami deweloperskimi, salonami samochodowymi oraz wszelkimi ośrodkami noclegowymi. To niewątpliwie jedna z najbardziej nieinwazyjnych metod reklamowych, która nie narzuca odbiorcom swojego przekazu – po prostu czeka, by zostać zauważoną.

Rodzaje produktów flagowych

Warto zaznaczyć, że flagi reklamowe nie są jednak jedynymi elementami wszelkiego rodzaju produktów flagowych. Wyróżniamy o wiele więcej produktów flagowych, których krótką charakterystykę znajdziesz poniżej:

  • Flagi reklamowe – to oczywiście najczęściej spotykany produkt flagowy, który szczegółowo omówiliśmy powyżej. Flagi reklamowe charakteryzują się możliwością stuprocentowego zadruku i są wykonywane na tkaninach poliestrowych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej zakładce dedykowanej flagom reklamowym
  • Maszty flagowe – czyli innowacyjne nośniki reklamowe wyróżniające się budową wykonaną z aluminium lub włókna szklanego. Maszty flagowe to kolejna część produktów flagowych, która wyróżnia się stabilnym mocowaniem i precyzyjną regulacją pionowego ustawienia. Szczegóły dotyczące masztów flagowych znajdziesz na naszej podstronie: Maszty flagowe
  • Windery Vento – nazywane także beachflagami oraz bowflagami. Można powiedzieć, że w chwili obecnej to jedna z najpopularniejszych form reklamy plenerowej. Za główną zaletę winterów Vento można uznać mobilność, a także wyjątkowo łatwy transport. To doskonały sposób na promocję wszelkiego rodzaju eventów i imprez okolicznościowych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce: Windery Vento

Flagi reklamowe – podstawowe zalety

Niewątpliwie największą zaletą flag reklamowych jest ich subtelność. Ta forma reklamy nie narzuca się bowiem obiorcom i nie budzi w nich tym samym negatywnych emocji. To jednak nie jedyny pozytyw, jaki niesie za sobą promocja w formie flag reklamowych. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest również możliwość realizacji własnego projektu i stosunkowo szybki termin realizacji. Jeśli zatem z jakiegoś powodu zapomniałeś o promocji podczas nadchodzącego eventu, nie musisz się martwić. Flagi reklamowe mogą być w zasięgu Twojej ręki w zaledwie trzy dni robocze. Mówiąc o produktach flagowych nie sposób nie wspomnieć również o jakości realizacji – flagi drukowane są metodą druku sublimacyjnego, dzięki czemu charakteryzują się naprawdę długą żywotnością.

Czy produkty flagowe są odporne na deszcz?

Jak zostało wyżej wspomniane, flagi reklamowe wykonane są z poliestru. Oznacza to, że produkty te wyróżniają się wyjątkową trwałością i ponadprzeciętną żywotnością. Jeśli zatem do tej pory obawiałeś się, że ta forma reklamy może nie sprawdzić się jesienią lub zimą, wiedz, że nie masz się czym martwić. Dzięki zastosowaniu poliestru flagi reklamowe są odporne zarówno na deszcz, śnieg, jak i wszelkiego rodzaju wilgoć. To stawia je wysoko ponad ulotkami i wizytówkami, które podczas burzy po prostu się rozpłyną.

Zrealizuj swój projekt – Zamów flagi reklamowe

Jeśli już przekonałeś się do produktów flagowych i jesteś gotów zamówić flagi reklamowe, to wspaniale! A może targają Tobą jakieś wątpliwości? W takiej sytuacji koniecznie skontaktuj się z biurem grupy LUXPOL. W każdym momencie służymy Ci fachową poradą i specjalistycznym doradztwem. Flagi reklamowe są dla nas codziennością, toteż bardzo chętnie porozmawiamy z Tobą i udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Skontaktuj się z nami już dziś i zaznacz obecność swojej firmy na najbliższym evencie plenerowym!