fbpx

Reklama gazoszczelna

Namiot Sinus

Namiot Sinus to typ namiotu gazoszczelnego (stałociśnieniowego) mogący z powodzeniem pełnić funkcję plenerowego punktu obsługi i skutecznego nośnika reklamowego.

Namiot gazoszczelny sinus | Reklama gazoszczelna | Wymiary | Rozmiar | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Informacje

Nie wymaga 220V

Szybki montaż

Wygodna torba transportowa

Co wyróżnia namioty gazoszczelne Sinus?

Przygotowujesz się do ważnego wydarzenia i chciałbyś wyróżnić się z tłumu standardowych rozwiązań namiotowych. Namiot gazoszczelny Sinus to rozwiązanie, które nie tylko dobrze sprawdzi się w czasie ważnych imprez plenerowych, ale skupi uwagę wyróżniając się budową i designem.

Gazoszczelna budowa namiotu pozwala na swobodne stosowanie w miejscach bez stałego dostępu do energii elektrycznej np. na plaży czy w górskiej dolinie.

Możliwość zadruku full-color na całej powierzchni sprawia, że może on stanowić jedyny w swoim rodzaju nośnik reklamowy. To świetna powierzchnia do umieszczenia logotypu firmy lub produktu.

Namiot eventowy Sinus to gwarancja stabilności i wytrzymałości. Wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i trwałości tj. z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaniny poliestrowej powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2. Dzięki temu jest trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg czy silny wiatr.

Przez ostatnie 25 lat rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy namiotów gazoszczelnych Sinus. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszego doświadczenia korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych. Jeżeli wciąż masz pytanie odnośnie produktu, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W Grupie LUXPOL pomagamy naszych klientom w wyborze najefektywniejszych rozwiązań.

Masz pytania lub wątpliwości czy prezentowany produkt odpowiada na Twoje potrzeby?
Skontaktuj się z nami. Nasz zespół doradców jest do Twojej dyspozycji.

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Dołącz do Akademii Luxpol

Chcesz lepiej zrozumieć zastosowanie naszych produktów?
Dołącz do Akademii Luxpol, naszego edukacyjnego newslettera popartego 25-letnim doświadczeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zadzwoń do nas +48 32 780 11 04
lub napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001