Namiot Sinus

Reklama stałociśnieniowa

Namiot Sinus to typ namiotu gazoszczelnego (stałociśnieniowego) mogący z powodzeniem pełnić funkcję plenerowego punktu obsługi i skutecznego nośnika reklamowego.

Informacje o produkcie

Nie wymaga 230V
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Co wyróżnia namioty gazoszczelne Sinus?

Przygotowujesz się do ważnego wydarzenia i chciałbyś wyróżnić się z tłumu standardowych rozwiązań namiotowych. Namiot gazoszczelny Sinus to rozwiązanie, które nie tylko dobrze sprawdzi się w czasie ważnych imprez plenerowych, ale skupi uwagę wyróżniając się budową i designem.

Gazoszczelna budowa namiotu pozwala na swobodne stosowanie w miejscach bez stałego dostępu do energii elektrycznej np. na plaży czy w górskiej dolinie.

Możliwość zadruku full-color na całej powierzchni sprawia, że może on stanowić jedyny w swoim rodzaju nośnik reklamowy. To świetna powierzchnia do umieszczenia logotypu firmy lub produktu.

Namiot eventowy Sinus to gwarancja stabilności i wytrzymałości. Wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i trwałości tj. z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaniny poliestrowej powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2. Dzięki temu jest trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg czy silny wiatr.

Przez ostatnie 25 lat rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy namiotów gazoszczelnych Sinus. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszego doświadczenia korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych. Jeżeli wciąż masz pytanie odnośnie produktu, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

 
Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy