fbpx

Reklama stałociśnieniowa

Namioty stałociśnieniowe
4 nożne

Namiot stałociśnieniowy to funkcjonalny punkt obsługi klientów i skuteczny nośnik reklamowy, stosowany podczas wydarzeń plenerowych. Jego gazoszczelna budowa pozwala na wygodne stosowanie bez konieczności stałego zasilania w energię elektryczną.

Namiot stałociśnieniowy gazoszczelny | Reklama gazoszczelna | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Informacje

Nie wymaga 220V

Szybki montaż

Wygodna torba transportowa

Opis produktu

To nie tylko doskonały sposób na wyróżniającą się prezentację punktu obsługi, podczas wydarzeń plenerowych czy zewnętrznych akcji promocyjnych. To również i przede wszystkim atrakcyjny nośnik reklamowy, służący do prezentacji nazwy, przeznaczenia i logotypów firmy lub produktu.

Stałociśnieniowy namiot reklamowy polecany jest głównie na imprezy plenerowe z ograniczonym dostępem do energii elektrycznej. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu ścianek, oferuje możliwość stworzenia funkcjonalnego miejsca przeznaczonego na materiały oraz gadżety reklamowe. Umieszczając na nim swoje logo oraz nazwę marki, masz pewność że będzie on wyróżniał się w czasie eventu, zdobywając uwagę Twoich klientów.

Namiot gazoszczelny to gwarancja stabilności i wytrzymałości – do jego produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały – poliuretan o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaninę poliestrową powlekaną o gramaturze 220-297 g/m2. To sprawia, że namioty są trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Oferujemy trzy rozmiary namiotu: 4×4, 5×5 oraz 6×6 metra.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy namiotów stałociśnieniowych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszego doświadczenia korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie, młotek √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja √ pompka elektryczna √ zestaw naprawczy

Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Dostępne rozmiary
Wymiar 4×4 m 5×5 m 6×6 m
Średnica nogi 0,22 m 0,22 m 0,4 m
Wysokość namiotu 3 m 3,5 m 4 m

Przykładowe realizacje

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001