fbpx

Reklama stałociśnieniowa

Słupy stałociśnieniowe

Słup gazoszczelny to wyróżniający się nośnik reklamowy o dużych rozmiarach (2-5 m wysokości), który skutecznie przyciągnie uwagę i zaprezentuje Twoją markę.

Słup gazoszczelny reklamowy | Reklama gazoszczelna | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Informacje

Nie wymaga 220V

Szybki montaż

Wygodna torba transportowa

Jakie jest przeznaczenie słupów gazoszczelnych?

Organizujesz event i szukasz pomysłu na efektywną reklamę swojej firmy lub produktu? Poznaj słupy gazoszczelne, czyli szybką do rozłożenia i skuteczną formę reklamy, nie wymagającą stałego zasilania energią elektryczną.

Reklamowe słupy gazoszczelne sprawdzają się szczególnie w czasie wydarzeń organizowanych na świeżym powietrzu np. imprez sportowych czy koncertów lub jako zewnętrzny nośnik reklamowy przed halą wystawienniczą.

Słupki są wykonane z materiałów najwyższej trwałości tj. z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2 oraz tkaniny poliestrowej powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane przez długi czas. W terminie już od 3 dni roboczych, wykonujemy nadruki z dowolnym tekstem oraz grafiką full-color. W zestawie otrzymasz komplet linek, młotek, śledzie do zamocowania słupa oraz wygodną torbę transportową.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy szerokiej palety słupów gazoszczelnych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych produktów korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

W zestawie:

√ komplet linek √ śledzie √ drewniana podstawa dla wys. 2 m, 2,5 m oraz 3 m √ młotek √ zestaw naprawczy √ torba transportowa √ instrukcja obsługi √ gwarancja

Opcjonalnie:

∼ oświetlenie LED ∼ kompresor ∼ pompka ręczna ∼ aparat zmierzchowy

Technologia produkcji

Materiał

materiał wewnętrzny – poliuretan o gramaturze 300 g/m2
materiał zewnętrzny – tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220-297 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Dostępne rozmiary
Wysokość 2 m 2,5 m 3 m 4 m 5 m
Średnica 0,6 m 0,7 m 0,8 m 0,9 m 1,2 m

Przykładowe realizacje

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001