Jesteś tutaj:

Standy reklamowe POS

Wybierz interesujący Cię produkt

Meble kartonowe

Meble kartonowe

Meble kartonowe produkowane w 100% z ekologicznych materiałów. Indywidualny, niepowtarzalny design, funkcjonalność i firmowa personalizacja.

Display kartonowy (półkowy)

Display kartonowy (półkowy)

Display kartonowy to najpopularniejszy materiał POS (point of sale display), przeznaczony do realizacji produktowych działań promocyjnych przy kasach i półkach z towarem.

Display książkowy

Display książkowy

Display książkowy to rodzaj standu półkowego POS (point of sale display), przeznaczony do promocji książek w supermarketach lub księgarniach.

Standy z hakami

Standy z hakami

Standy z hakami to popularna kategoria nośników wspierających sprzedaż, wyposażone w stabilne i wytrzymałe haki, umożliwiające wywieszenie eksponowanego produktu.

Ścianki kartonowe

Ścianki kartonowe

Ścianki kartonowe to lekkie i stabilne nośniki reklamowe o wszechstronnym zastosowaniu promocyjnym. Mogą stanowić doskonałe tło do sesji fotograficznych lub pełnić funkcję billboardu reklamowego.

Lodówki kartonowe

Lodówki kartonowe

Lodówki kartonowe to ekologiczne urządzenia, wyposażone w profesjonalny agregat chłodniczy, który utrzymuje temperaturę w zakresie 2 – 6 st C. Grafika wymienna wykonana jest z wysokiej jakości laminowanych tektur, odpornych na zmianę temperatur i wilgotność.

Elipsy kartonowe (owijki na bramki)

Elipsy kartonowe (owijki na bramki)

Elipsy kartonowe to materiały POS, wykorzystywane jako owijki reklamowe wokół bramek wejściowych do sklepu/supermarketu lub jako wolnostojący nośnik reklamowy w kinach (wersja JUMBO)

Owijki paletowe

Owijki paletowe

Owijki paletowe w ustandaryzowanym rozmiarze europalety tj. 120 cm x 80 cm, to rozwiązanie umożliwiające budowę łatwych w transporcie stoisk produktowych.

Bramy kartonowe

Bramy kartonowe

Bramy kartonowe, produkowane z ekologicznej, lekkiej tektury falistej EB to wyróżniający się nośnik reklamowy przeznaczony na targi wystawiennicze lub promocyjne eventy halowe.

Postacie

Postacie

Czy Twoja marka ma swojego bohatera? Zaprezentuj go w formie kartonowej ścianki. Produkujemy dowolne postacie z bajek, kreskówek, brandhero lub ulubione zwierzaki. Wszystko ze 100% ekologicznej tektury i w najwyższej jakości druku.