fbpx

Standy reklamowe POS

Wybierz interesujący Cie produkt

Standy reklamowe to narzędzie marketingowe, które w pomysłowych rękach pozwoli na skuteczne wypromowanie firmy lub konkretnego produktu. Choć standy kojarzą się raczej z targami i konferencjami, coraz więcej marketingowców dostrzega możliwość kreatywnego zastosowania tej formy promocji. Jak efektywnie wykorzystać zalety standów reklamowych?

 

W duchu nowoczesności

Głównym założeniem nowoczesnego podejścia do marketingu jest spersonalizowanie przekazu reklamowego pod preferencje konsumentów. Innymi słowy, reklama powinna być oryginalna i nietuzinkowa, a jej forma musi współgrać z przekazem. Standy reklamowe idealnie wpisują się w nowoczesny marketing – atrakcyjnie wykonane treści graficzne zwiększają przywiązanie do logo marki, a pomysłowa forma zwraca uwagę klientów i ułatwia im podświadome skojarzenie produktu z czymś atrakcyjnym.

 

Standy reklamowe – niezbędne wyposażenie targów i eventów

Standy reklamowe często wykorzystywane są podczas targów czy eventów w charakterze reklamy zachęcającej do odwiedzenia stoiska, a także ciekawego sposobu na wyeksponowanie oferty firmy. Oferujemy szeroką gamę standów reklamowych nadających się do firmowego stoiska. Display półkowy lub książkowy to doskonały sposób na wyeksponowanie produktów sprzedawanych w trakcie targów, a ścianki kartonowe pozwolą stworzyć reklamę zachęcającą klientów do odwiedzenia stoiska. Ciekawym pomysłem na zachęcenie konsumentów do zapoznania się z ofertą stoiska są spersonalizowane meble kartonowe, z których ułożyć można specjalną strefę relaksacyjną dla odwiedzających. W przypadku eventów halowych warto się także zaopatrzyć w bramy kartonowe, które pozwolą w łatwy sposób odnaleźć klientom stoisko firmy.

 

Standy reklamowe sposobem na sprzedaż detaliczną

Świetną strategią marketingową jest wykorzystanie standów reklamowych jako wsparcia sprzedaży w handlu detalicznym. Taka forma promocji zwraca uwagę klientów na konkretne produkty, które wyróżnione zostają w najważniejszym dla marketingowca miejscu – sklepie. Standy reklamowe budują w oczach klienta poczucie wyjątkowości i atrakcyjności produktu, pozwalają także na wytworzenie dystansu od oferty konkurencji. Profesjonalny stand reklamowy pełni funkcję firmowej wizytówki.

 

Spersonalizowana, ekologiczna oferta

Oferowane przez nas standy reklamowe wykonane są z przyjaznych dla środowiska, wytrzymałych materiałów. Zapewniamy daleko idącą personalizację produktów spełniającą potrzeby nowoczesnego marketingu. Gwarantujemy szybki termin realizacji standów reklamowych, a także dedykowanego opiekuna, który czuwać będzie nad procesem realizacji zamówienia.

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na pos@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001