fbpx

Display POS

Standy z hakami

Standy z hakami to popularna kategoria nośników wspierających sprzedaż, wyposażone w stabilne i wytrzymałe haki , umożliwiające wywieszenie eksponowanego produktu.

Stand z hakami POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Rodzaje standów

Ścianka z hakiem | Materiał POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

ścianka z hakami

Stand z hakiem | Materiał POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

stand z hakami

Informacje o produkcie

Do czego możesz wykorzystać standy z hakami?

Standy z hakami to popularne nośniki POS (point of sale), znajdujące zastosowanie podczas kampanii produktowych w supermarketach oraz innych punktach handlowych.

To szczególny rodzaj wzmocnionego display-a, wyposażony w stabilne i wytrzymałe haki, dzięki czemu możliwa jest jeszcze lepsza i efektywniejsza prezentacja np. produktów spożywczych.

Nasze nośniki z hakami wykonujemy w dwóch typach: ścianki, produkowanej z tektury falistej E (wysokość fali ok. 5 mm) oraz standu, produkowanego z tektury falistej typu EB (wysokość fali ok. 5 mm), wyposażonego w tzw. ogródek tj. rozszerzoną podstawę z przestrzenią w środku. Niezależnie od wzoru lub przeznaczenia, wszystkie produkty z naszej oferty, spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i trwałości, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć nawet przy regularnej ekspozycji.
Dzięki innowacyjnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu naszych konstruktorów z przyjemnością podejmujemy się nawet najbardziej wymagających realizacji.

Jak powstają standy z hakami?

Materiał

tektura falista E / tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Wybrane realizacje

Jak wygląda proces zamówienia?

1

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

2

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

3

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

4

DRUK UV

Możliwość druku UV, czyli utwardzanie tuszu promieniami ultrafioletowymi, pozwala nam na umieszczenie wysokiej jakości grafik i kolorów, przy zachowaniu wysokiej odporności na zniszczenie.

5

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

6

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

7

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

8

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na pos@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001