Standy z hakami

Display POS

Standy z hakami to popularna kategoria nośników wspierających sprzedaż, wyposażone w stabilne i wytrzymałe haki , umożliwiające wywieszenie eksponowanego produktu.

Standy z hakami

Rodzaje standów

ścianka z hakami
ścianka z hakami
stand z hakami
stand z hakami

Informacje o produkcie

Do czego możesz wykorzystać standy z hakami?

Standy z hakami to popularne nośniki POS (point of sale), znajdujące zastosowanie podczas kampanii produktowych w supermarketach oraz innych punktach handlowych.

To szczególny rodzaj wzmocnionego display-a, wyposażony w stabilne i wytrzymałe haki, dzięki czemu możliwa jest jeszcze lepsza i efektywniejsza prezentacja np. produktów spożywczych.

Nasze nośniki z hakami wykonujemy w dwóch typach: ścianki, produkowanej z tektury falistej E (wysokość fali ok. 5 mm) oraz standu, produkowanego z tektury falistej typu EB (wysokość fali ok. 5 mm), wyposażonego w tzw. ogródek tj. rozszerzoną podstawę z przestrzenią w środku. Niezależnie od wzoru lub przeznaczenia, wszystkie produkty z naszej oferty, spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i trwałości, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć nawet przy regularnej ekspozycji.
Dzięki innowacyjnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu naszych konstruktorów z przyjemnością podejmujemy się nawet najbardziej wymagających realizacji.

Jak powstają standy z hakami?

Materiał

tektura falista E / tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie?

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Jak wygląda proces zamówienia?

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

DRUK UV

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Sprawdź produkty w naszym sklepie