fbpx

Display POS

Display książkowy

Display książkowy to rodzaj standu półkowego POS (point of sale display), przeznaczony do promocji książek w supermarketach lub księgarniach.

Display książkowy POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Rodzaje displayów książkowych

Display kartonowy książkowy prosty | Materiał POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

display książkowy prosty

Display kartonowy książkowy | Materiał POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

display książkowy

Informacje o displayach książkowych

Display książkowy, czyli jak skutecznie promować książki?

Displaye książkowe to dedykowane branży wydawniczej kartonowe ekspozytory, wspierające sprzedaż w księgarniach oraz supermarketach. Ich specjalna, stabilna konstrukcja, zapewnia nie tylko skuteczną promocję produktów wydawniczych, ale co najważniejsze gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo dla klientów punktu sprzedaży.

Standardowo, w naszej ofercie posiadamy 2 rodzaje displayów książkowych, personalizowane pod względem ilości półek oraz rozmiarów. Displaye książkowe produkujemy z tektury falistej EB o grubości fali ok. 5 mm.

Chcemy podkreślić, że dzięki posiadanym możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie wykonać dowolne, niestandardowe zamówienia. Zapewniamy pełną opiekę każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu, uwzględniając wszystkie etapy produkcyjne od opracowania graficznego po wysyłkę lub montaż na miejscu promocji.

Z czego produkowane są displaye książkowe?

Materiał

tektura EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Wybrane realizacje

Jak wygląda proces zamówienia?

1

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

2

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

3

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

4

DRUK UV

Możliwość druku UV, czyli utwardzanie tuszu promieniami ultrafioletowymi, pozwala nam na umieszczenie wysokiej jakości grafik i kolorów, przy zachowaniu wysokiej odporności na zniszczenie.

5

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

6

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

7

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

8

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na pos@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001