fbpx

Display POS

Lodówki kartonowe

Lodówki kartonowe to ekologiczne urządzenia, wyposażone w profesjonalny agregat chłodniczy, który utrzymuje temperaturę w zakresie 2 – 6 st C. Grafika wymienna wykonana jest z wysokiej jakości laminowanych tektur, odpornych na zmianę temperatur i wilgotność.

Lodówka kartonowa POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Typy produktów chłodniczych

Lodówka kartonowa | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

lodowka

Owijka kartonowa na lodówkę | Lodówka kartonowa | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

owijka na lodówkę

Kosz chłodzący | Lodówka kartonowa | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

kosze chłodzące

Informacje o produkcie

Lodówki kartonowe, czyli ekologia i funkcjonalność w jednym.

Lodówki kartonowe to unikalny materiał POS, dedykowany branży FMCG. To w pełni funkcjonalne urządzenia chłodnicze, wykonane w 100% z materiału tekturowego, przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze 2-6 st C.

Ich podstawową zaletą jest niska waga, dzięki czemu planując degustację lub inne działania promocyjne nie musisz martwić się o transport ciężkich urządzeń chłodniczych.

Lodówki kartonowe są wykonywane z lekkiej i wytrzymałej tektury EB o wysokości fali ok. 5mm lub tektury E o wysokości fali ok. 2 mm.  Dzięki procesowi laminacji, grafika wymienna jest odporna na zmiany temperatur oraz wilgoć wywołaną pracą urządzenia chłodniczego.

Z jakiego materiału produkujemy lodówki?

Materiał

tektura falista E / tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Wybrane realizacje

Jak wygląda proces zamówienia?

1

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

2

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

3

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

4

DRUK UV

Możliwość druku UV, czyli utwardzanie tuszu promieniami ultrafioletowymi, pozwala nam na umieszczenie wysokiej jakości grafik i kolorów, przy zachowaniu wysokiej odporności na zniszczenie.

5

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

6

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

7

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

8

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na pos@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001