Jesteś tutaj:

Lodówki kartonowe

Display POS

Lodówki kartonowe to ekologiczne urządzenia, wyposażone w profesjonalny agregat chłodniczy, który utrzymuje temperaturę w zakresie 2 – 6 st C. Grafika wymienna wykonana jest z wysokiej jakości laminowanych tektur, odpornych na zmianę temperatur i wilgotność.

Lodówki kartonowe

Typy produktów chłodniczych

lodówka
lodówka
owijka na lodówkę
owijka na lodówkę
kosze chłodzące
kosze chłodzące

Informacje o produkcie

Lodówki kartonowe, czyli ekologia i funkcjonalność w jednym.

Lodówki kartonowe to unikalny materiał POS, dedykowany branży FMCG. To w pełni funkcjonalne urządzenia chłodnicze, wykonane w 100% z materiału tekturowego, przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze 2-6 st C.

Ich podstawową zaletą jest niska waga, dzięki czemu planując degustację lub inne działania promocyjne nie musisz martwić się o transport ciężkich urządzeń chłodniczych.

Lodówki kartonowe są wykonywane z lekkiej i wytrzymałej tektury EB o wysokości fali ok. 5mm lub tektury E o wysokości fali ok. 2 mm.  Dzięki procesowi laminacji, grafika wymienna jest odporna na zmiany temperatur oraz wilgoć wywołaną pracą urządzenia chłodniczego.

Z jakiego materiału produkujemy lodówki?

Materiał

tektura falista E / tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie?

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Jak wygląda proces zamówienia?

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

DRUK UV

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Sprawdź produkty w naszym sklepie