Jesteś tutaj:

Postacie

Display POS

Czy Twoja marka ma swojego bohatera? Zaprezentuj go w formie kartonowej ścianki. Produkujemy dowolne postacie z bajek, kreskówek, brandhero lub ulubione zwierzaki. Wszystko ze 100% ekologicznej tektury i w najwyższej jakości druku.

Postacie

Rodzaje ścianek z postaciami

ścianka postać foto
ścianka postać foto
ścianka z ogródkiem
ścianka z ogródkiem
ścianka z tłem
ścianka z tłem

Informacje o produkcie

Zaskakujący sposób na promocję?

Wiele firm ma swoich bohaterów. Czasami są to fikcyjne postacie, wykreowane przez dział marketingu, a czasami prawdziwa postać ambasadora marki. Niezależnie od tego, kim jest bohater Twojej marki, nasz produkt pozwoli Ci na jego skuteczną prezentację.

Tekturowe ścianki, są doskonałymi materiałami POS – przyciągają uwagę klientów, a dzięki tzw. ogródkom, mogą służyć do prezentacji próbek asortymentu.

Produkujemy dowolne postacie ograniczone wyłącznie przez wyobraźnie studia projektowego. Wszystko ze 100% ekologicznej tektury i w najwyższej jakości druku z doskonałym odwzorowaniem barw i nasycenia kolorów.

Postacie mogą być wykonane w 3 wersjach tj. wersja do fotografii (bez twarzy), ścianki z ogródkiem oraz ścianki z tłem w wysokości od 195 cm i szerokości 50 cm.

Z czego produkujemy postacie?

Materiał

tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy / druk sublimacyjny

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Jak wygląda proces zamówienia?

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

DRUK UV

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Sprawdź produkty w naszym sklepie