fbpx

Display POS

Postacie

Czy Twoja marka ma swojego bohatera? Zaprezentuj go w formie kartonowej ścianki. Produkujemy dowolne postacie z bajek, kreskówek, brandhero lub ulubione zwierzaki. Wszystko ze 100% ekologicznej tektury i w najwyższej jakości druku.

Postacie kartonowe POS | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Rodzaje ścianek z postaciami

Postacie kartonowe | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

ścianka postać foto

Postacie kartonowe | Ścianka z ogródkiem | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

ścianka z ogródkiem

Postacie kartonowe | Ścianka z tłem | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

ścianka z tłem

Informacje o produkcie

Zaskakujący sposób na promocję?

Wiele firm ma swoich bohaterów. Czasami są to fikcyjne postacie, wykreowane przez dział marketingu, a czasami prawdziwa postać ambasadora marki. Niezależnie od tego, kim jest bohater Twojej marki, nasz produkt pozwoli Ci na jego skuteczną prezentację.

Tekturowe ścianki, są doskonałymi materiałami POS – przyciągają uwagę klientów, a dzięki tzw. ogródkom, mogą służyć do prezentacji próbek asortymentu.

Produkujemy dowolne postacie ograniczone wyłącznie przez wyobraźnie studia projektowego. Wszystko ze 100% ekologicznej tektury i w najwyższej jakości druku z doskonałym odwzorowaniem barw i nasycenia kolorów.

Postacie mogą być wykonane w 3 wersjach tj. wersja do fotografii (bez twarzy), ścianki z ogródkiem oraz ścianki z tłem w wysokości od 195 cm i szerokości 50 cm.

Z czego produkujemy postacie?

Materiał

tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk solwentowy / druk sublimacyjny

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Wybrane realizacje

Jak wygląda proces zamówienia?

1

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

2

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

3

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

4

DRUK UV

Możliwość druku UV, czyli utwardzanie tuszu promieniami ultrafioletowymi, pozwala nam na umieszczenie wysokiej jakości grafik i kolorów, przy zachowaniu wysokiej odporności na zniszczenie.

5

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

6

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

7

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

8

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na pos@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001