Ścianki kartonowe

Display POS

Ścianki kartonowe to lekkie i stabilne nośniki reklamowe o wszechstronnym zastosowaniu promocyjnym. Mogą stanowić doskonałe tło do sesji fotograficznych lub pełnić funkcję billboardu reklamowego.

Ścianki kartonowe

Rodzaje ścianek

ścianka prosta
ścianka prosta
ścianka z nogą
ścianka z nogą
ścianka panoramiczna
ścianka panoramiczna

Informacje o produkcie

Jaką funkcję mogą pełnić ścianki kartonowe?

Ścianki tekturowe to bardzo popularne produkty wystawiennicze, które ze względu na swoją lekkość i mobilność coraz części wypierają klasyczne ścianki wystawiennicze typu pop-up.

Mogą pełnić rolę wolnostojących, stabilnych billboardów lub stanowić atrakcyjne tło do sesji zdjęciowych np. podczas premier filmowych, koncertów czy gali.

W naszej podstawowej ofercie ścianek kartonowych znajdują się dwa typy: ścianka z nogą lub bez w wysokości od 200 do 250 cm i szerokości od 100 do 150 cm. Większe szerokości możemy osiągać przez zwielokrotnienie ścianki pojedynczej, dzięki czemu możliwe jest zagospodarowanie nawet spektakularnych powierzchni. Ogromną zaletą ścianek jest ich lekkość, stabilność oraz łatwość w instalacji. Ścianki wystawiennicze są wykonywane z trwałej tektury falistej EB o wysokości fali ok. 5 mm

Oferowane przez nas ścianki zadrukowujemy w palecie kolorystycznej CMYK do 100% powierzchni, zapewniając idealne odwzorowanie barw oraz ich nasycenia.

Z jaki materiałów powstają ścianki?

Materiał

tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie?

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Jak wygląda proces zamówienia?

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

DRUK UV

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Sprawdź produkty w naszym sklepie