fbpx

Display POS

Ścianki kartonowe

Ścianki kartonowe to lekkie i stabilne nośniki reklamowe o wszechstronnym zastosowaniu promocyjnym. Mogą stanowić doskonałe tło do sesji fotograficznych lub pełnić funkcję billboardu reklamowego.

Ścianka kartonowa | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

Rodzaje ścianek

Ścianka kartonowa prosta | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

ścianka prosta

Ścianka kartonowa z nogą | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

ścianka z nogą

Ścianka kartonowa panoramiczna | Grupa Luxpol | Tychy | Ponad 25 lat doświadczenia

ścianka panoramiczna

Informacje o produkcie

Jaką funkcję mogą pełnić ścianki kartonowe?

Ścianki tekturowe to bardzo popularne produkty wystawiennicze, które ze względu na swoją lekkość i mobilność coraz części wypierają klasyczne ścianki wystawiennicze typu pop-up.

Mogą pełnić rolę wolnostojących, stabilnych billboardów lub stanowić atrakcyjne tło do sesji zdjęciowych np. podczas premier filmowych, koncertów czy gali.

W naszej podstawowej ofercie ścianek kartonowych znajdują się dwa typy: ścianka z nogą lub bez w wysokości od 200 do 250 cm i szerokości od 100 do 150 cm. Większe szerokości możemy osiągać przez zwielokrotnienie ścianki pojedynczej, dzięki czemu możliwe jest zagospodarowanie nawet spektakularnych powierzchni. Ogromną zaletą ścianek jest ich lekkość, stabilność oraz łatwość w instalacji. Ścianki wystawiennicze są wykonywane z trwałej tektury falistej EB o wysokości fali ok. 5 mm

Oferowane przez nas ścianki zadrukowujemy w palecie kolorystycznej CMYK do 100% powierzchni, zapewniając idealne odwzorowanie barw oraz ich nasycenia.

Z jaki materiałów powstają ścianki?

Materiał

tektura falista EB

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Wybrane realizacje

Jak wygląda proces zamówienia?

1

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

2

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

3

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

4

DRUK UV

Możliwość druku UV, czyli utwardzanie tuszu promieniami ultrafioletowymi, pozwala nam na umieszczenie wysokiej jakości grafik i kolorów, przy zachowaniu wysokiej odporności na zniszczenie.

5

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

6

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

7

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

8

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na pos@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001