25 listopada, 2021

Balony lateksowe, czy foliowe – które sprawdzą się lepiej w celach reklamowych?

Balony wykorzystywane są już od dawna w celach reklamowych. To sprawdzony sposób promocji marki zapadający w pamięć odbiorców. Jeśli też zdecydujesz się na to, aby w ten sposób zareklamować swój biznes, na rynku znajdziesz wiele propozycji, dzięki którym będzie to możliwe. Zanim wybierzesz ich rozmiar i kształt, zadecyduj czy mają być to balony lateksowe, czy foliowe.

Balony foliowe – charakterystyka

Balony foliowe to balony standardowo wykorzystywane. Ten rodzaj ozdoby częściej wybierany jest na imprezy domowe, zwłaszcza dla dzieci. Balony foliowe często stają się też elementem dekoracji sali weselnej. Balony foliowe są zwykle wypełniane helem albo powietrzem. Ich zaletą jest na pewno trwałość, ponieważ mogą wytrzymać nawet do 2 tygodni. Są to jednak dekoracje mniej popularne, gdy chodzi o zastosowanie marketingowe. Wynika to z tego, że ich cena jest większa. Są to też balony lżejsze niż balony lateksowe i nie zawsze sprawdzają się na świeżym powietrzu. W związku z tym balony w wersji foliowej często wykorzystuje się w celach artystycznych.

Zalety balonów lateksowych

Balony lateksowe, inaczej nazywane balonami gumowymi, zaliczają się do tej grupy balonów, jakie producenci polecają wykorzystywać w celach promocyjnych. Najczęściej mają one okrągły kształt, a ich kolor jest dowolny. Jeśli zaś klient sobie życzy, kształt również może być spersonalizowany. Lateks wybierany jest również ze względu na swoją naturalność. Decydując się na zrobienie ozdoby eventowej z tego materiału można być pewnym, że marka, jakiej jest się przedstawicielem, skojarzy się z odpowiedzialnym podejściem.

Balony gumowe wykorzystywane są powszechnie w celach marketingowych także dlatego, że koszt ich wytwarzania nie jest wysoki. Należy jednak liczyć się z tym, że w środku utrzymają hel zwykle nie dłużej niż 8 godzin. Jest to jednak czas wystarczający, aby w estetyczny sposób zaprezentować firmę w trakcie wybranego eventu. Zwłaszcza gdy na przykład w środku takiego balonu umieści się diody ledowe.

Balony lateksowe – ozdoba wielu eventów

Balony zrobione z lateksu staną się ozdobą wielu eventów. Mogą to być wydarzenia:

– sportowe,

– kulturalne,

– promocyjne,

– konferencje,

– wyjazdy integracyjne,

– spotkania firmowe.

Ich uniwersalne zastosowanie gwarantuje, iż staną się prawdziwą ozdobą w trakcie wielu okazji. Ustal, w jakim rozmiarze potrzebujesz balonu i ciesz się jego walorami. Możesz być pewien, że Twoja marka zostanie zapamiętana.

Wysoka jakość nadruku z sitodruku to świetny sposób na wypromowanie działalności. Lateksowe balony wyróżnią się na przykład na targach branżowych. Odbiorcom balony kojarzą się z beztroskimi latami, dlatego będą pozytywnie odebrane. Zdecyduj się na zakup balonów w naszej firmie, a uzyskasz możliwość personalizacji tej ozdoby eventowej. Zajrzyj pod adres https://grupaluxpol.pl/balony-lateksowe-sitodruk i przekonaj, że współpraca z Luxpol przyniesie dokładnie takie rezultaty promocyjne, na jakich Tobie zależy. O tym, że nie boimy się wyzwań, świadczy to, że na jednym balonie możemy umieścić aż 8 kolorów. Oczywiście, razem z logo Twojej działalności.