Balony lateksowe z nadrukiem CMYK

Balony reklamowe

Balony lateksowe z nadrukiem CMYK (full color) bezpośrednio od producenta.
Najniższe ceny i błyskawiczne terminy realizacji dla firm i klientów indywidualnych.

Rozmiary balonów lateksowych z nadrukiem CMYK

10″ / 25 cm
12″ / 30 cm
14″ / 35 cm
Balon Serce

Informacje o balonach lateksowych

Balon lateksowy, czyli klasyka w zdobieniu wydarzeń

Wydarzenia sportowe, targi branżowe, konferencje czy imprezy okolicznościowe to tylko niektóre z listy wydarzeń i miejsc, gdzie znajdują zastosowanie balony lateksowe z nadrukiem. Od zawsze stanowią one nieodłączny element dekoracyjny wszelkich wydarzeń o charakterze jubileuszowym, sportowym czy biznesowym.

Dzięki naszym balonom z nadrukiem, każde wydarzenie w którym weźmiesz udział, nabierze estetyki i unikalności.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju Grupy Luxpol, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy szerokiej palety balonów lateksowych z nadrukiem. Przez cały ten czas, zrealizowaliśmy tysiące zamówień, nie rzadko obsługując najbardziej prestiżowe wydarzenia w Polsce.

W naszej stałej ofercie posiadamy 3 kategorie kolorystyczne (pastel, metalik, crystal), występujące w łącznie ponad sześćdziesięciu odcieniach, które zdobimy nadrukami w pełnym zakresie kolorystycznym (druk CMYK). Każdego dnia z naszych produktów korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Dzięki posiadanemu parkowi maszynowemu oraz własnej, innowacyjnej technologii zdobienia, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej wyszukane potrzeby odnośnie typu balonów, rodzaju nadruku oraz terminu ich realizacji.
Wyróżnia nas jakość produktów – wszystkie nasze balony spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i normy unijne. Jeżeli wciąż nie masz pewności czy nasze produkty odpowiadają na Twoje potrzeby, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązanie. Nasz dział handlowy jest zawsze do dyspozycji.

Poznaj technologię produkcji balonów z nadrukiem

Materiał

lateks

Pole zadruku

od 10-15 cm

Technologia zadruku

CMYK

Ilość kolorów

Full color

Termin realizacji

od 2 dni roboczych*

Kolorystyka