16 grudnia, 2021

Balony lateksowe z sitodrukiem najwyższej jakości

Czy wyobrażasz sobie jakiekolwiek huczne wydarzenie okolicznościowe czy towarzyskie bez balonów? My nie! Uwielbiamy je od lat głównie za wyjątkowo szerokie możliwości zastosowania. Przez lata stały się nieodłącznym elementem wszelkich imprez okolicznościowych, wydarzeń sportowych, ale także firmowych i branżowych. Dzisiaj prezentujemy Ci najwyższej jakości balony lateksowe z sitodrukiem, które spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania.

W jakich rozmiarach dostępne są balony lateksowe?

Balony lateksowe dostępne są w 5 rozmiarach mierzonych w calach bądź w centymetrach:

  • 10”/25 cm, idealne do stworzenia nienachalnej dekoracji,
  • 12”/30cm, nieco większe, bardziej rzucające się w oczy,
  • 14”/35cm, duże, idealne do stosowania jako element reklamowy,
  • 36”/90cm, ogromne, idealne na wielkie wydarzenia sportowe, okolicznościowe bądź branżowe,
  • Balony w kształcie serca, idealne do dekoracji na przyjęciu weselnym, walentynkowym czy w wielu innych sytuacjach, wymagających szczególnego wystroju i stylu.

Balony lateksowe z sitodrukiem dostępne są w wielu różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je zarówno do kolorystyki organizowanego przyjęcia, jak i np. do wiodących kolorów danej marki, wykorzystującej balony jako element reklamowy.

Gdzie wykorzystuje się balony lateksowe?

Możliwość zastosowania balonów lateksowych jest ogromna. Najczęściej używamy ich:

  • Na przyjęciach weselnych jako dekoracja sali weselnej, lokalu, ale także domów nowożeńców;
  • Na imprezach branżowych, targach czy konferencjach jako wyrazisty element reklamowy, budujący większą świadomość marki;
  • Na wszelkich imprezach okolicznościowych typu urodziny, imieniny, baby shower i innych;
  • Na imprezach sportowych jako element dekoracyjny, tworzący unikalny klimat.

Balony lateksowe zdobione sitodrukiem

W ofercie znajdują się balony lateksowe zdobione sitodrukiem. Pole zadruku obejmuje 10 do 15 cm. Możliwy jest druk do 8 kolorów, a ich ilość warunkuje termin realizacji zamówienia. Jeżeli wybierzesz jeden kolor, balony będą gotowe w terminie 5-6 dni roboczych. Jeżeli postawisz na dwa kolory, czas realizacji wydłuży się do 6-7 dni roboczych. Najdłuższy czas realizacji obejmuje zamówienie sitodruku w trzech kolorach bądź jeszcze większej ich liczbie, wówczas czas realizacji wyniesie 7-8 dni roboczych.

Balony lateksowe jako dekoracja i reklama – podsumowanie

Dzięki temu, że balony lateksowe mogą zawierać zadruk o dowolnym motywie i kolorystyce, stają się one wyjątkową i skuteczną formą reklamy dla danej firmy. Bez względu na to, czy zechcesz zastosować balony lateksowe jako nośnik reklamowy czy jako dekoracja jakiegoś ważnego wydarzenia, możesz mieć pewność, że doskonale spełnią swoje zadanie. Balony lateksowe przyciągają wzrok, a dekoracje stworzone z ich udziałem na długo zapadają w pamięć.

W zależności od wybranego rozmiaru balonów, mogą one stanowić bardzo subtelną bądź od razu rzucającą się w oczy aranżację. Wysoka jakość sitodruku, żywa kolorystyka i dowolność w wyborze motywu sprawiają, że możliwości zastosowania balonów są jeszcze większe. Pełną ofertę doskonałej jakości balonów lateksowych znajdziesz tutaj: https://grupaluxpol.pl/balony-lateksowe-sitodruk.