8 lutego, 2021

Balony pneumatyczne – Producent Grupa Luxpol

Posiadasz własną firmę? Wyczerpałeś już pomysły na jej skuteczne promowanie? Pomimo zwiększenia budżetu klientów wciąż nie przybywa? Postanowiłeś spróbować zupełnie nowych rozwiązań? Świetnie – to pierwszy krok do sukcesu! Wszak nie ulega wątpliwości, że w czasach tak ogromnej konkurencyjności promowanie swoich produktów i usług może być nie lada wyzwaniem. Jeśli zatem próbowałeś już reklam sponsorowanych, przekazów graficznych i promocji w mediach społecznościowych, najwyższa pora na… Balony pneumatyczne! Producent Grupa Luxpol posiada w swojej ofercie szeroką gamę wskazanych produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli zatem jesteś zainteresowany omawianą metodą reklamy zewnętrznej, serdecznie zapraszamy do lektury!

Czym są balony pneumatyczne?

Zacznijmy jednak od początku, a więc od wyjaśnienia, czym właściwie są balony pneumatyczne. To nic innego, jak wyjątkowe nośniki reklamowe, których zadaniem jest zaznaczenie obecności Twojego przedsiębiorstwa na wybranych imprezach plenerowych i eventach. Balony pneumatyczne oferowane przez producenta Grupa Luxpol są dostępne w wielu rozmaitych wzorach i kolorach, jednak na tym skupimy się w dalszej części artykułu. Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej o wskazanym przez nas zagadnieniu, serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę internetową do zakładki Balony Pneumatyczne. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, które rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

Rozmaite kształty i kolory

Dobrze – wiesz już, czym są balony pneumatyczne. Najwyższa pora na przedstawienie Ci ich szczegółowej charakterystyki! Wskazane produkty oferowane przez naszą drukarnię dostępne są w czterech różnych kształtach:

  • Balon typu „żarówka” – przyjmujący formę najbardziej klasycznej żarówki
  • Balon z talią – produkt charakteryzujący się posiadaniem specyficznego wcięcia
  • Balon bez talii – czyli, jak zapewne już się domyślasz, balon bez wcięcia
  • Balon kula – produkt o okrągłym kształcie, nieposiadający żadnych wcięć

Zastanawiasz się, co z kolorami? Informujemy zatem, że nasze balony pneumatyczne dostępne są aż w dziewiętnastu różnych barwach o wyjątkowo szerokiej skali. Twój projekt może być zarówno biały i czarny, jak i różowy, niebieski, żółty… Jaki tylko zechcesz!

Charakterystyka balonów pneumatycznych

Nadszedł czas na dalszą charakterystykę balonów pneumatycznych. W tym akapicie omówimy zarówno ich dostępną wysokość, jak i nieco bardziej techniczne aspekty. Ale po kolei!

Balony pneumatyczne producenta Grupa Luxpol dostępne są w siedmiu różnych rozmiarach – od trzech do dziesięciu metrów wysokości (z wyłączeniem opcji dziewięciu metrów)! W praktyce oznacza to, że zainwestowanie w takowy balon pneumatyczny sprawi, że obok Twojej reklamy nie będzie się dało przejść obojętnie.

Nasze projekty tworzone są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej powlekanej PCV o gramaturze 260 g/m2, odpornej na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Jeśli zatem w trakcie koncertu spadnie deszcz, możesz być pewien, że Twój balon pneumatyczny wyjdzie z tej sytuacji obronną ręką. Dodatkowo wykorzystujemy aż 100% możliwej powierzchni zadruku – jeśli zatem będziesz chciał, by na Twoim produkcie znalazły się szczegółowe grafiki, wiedz, że będą one przejrzyste i czytelne.

Zalety balonów pneumatycznych

Nie ulega wątpliwości, że balony pneumatyczne producenta Grupa Luxpol charakteryzują się szeregiem zalet, których na próżno szukać w narzędziach reklamy digitalowej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki spis pozytywów, jakie niesie za sobą inwestycja we wskazane przez nas produkty:

  • Doskonała widoczność – Jak zostało wyżej wspomniane, balony pneumatyczne mogą osiągnąć wysokość nawet 10 metrów. Jeśli zatem uczestnik wydarzenia, na którym postawiłeś balon, będzie zainteresowany Twoim produktem, możesz być pewien, że z całą pewnością zapamięta on nazwę Twojej firmy.
  • Odporność na pogodę – Balony pneumatyczne są odporne nie tylko na wilgoć, ale także na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych. Jeśli zatem zamówisz wskazany przez nas produkt, zyskujesz pewność, że będziesz mógł się nim cieszyć przez długie lata. Kolory nie wyblakną, a materiał pozostanie w stanie nienaruszonym.
  • Zestaw akcesoriów – Zamawiając u nas balony pneumatyczne, zupełnie za darmo dostajesz zestaw składający się z pełnego osprzętu montażowego oraz oświetlenia LED, które może eksponować logo Twojego przedsiębiorstwa nawet późnym wieczorem.

Balony pneumatyczne – Podsumowanie

Jak widzisz balony pneumatyczne – producent Grupa Luxpol, są dostępne nie tylko w szerokiej gamie kolorystycznej, ale także w wielu wersjach rozmiarowych. Dodatkowo są produkowane z wyselekcjonowanych materiałów, które dają gwarancję długiej żywotności. Jeśli zatem chcesz, by wskazane przez nas produkty informowały uczestników jakiegoś wydarzenia o Twoim produkcie, nie wahaj się! Jeszcze dziś skontaktuj się z nami i przedstaw swoją wizję naszym specjalistom. Możesz być pewien, że dołożą oni wszelkich starań, by projekt spełnił Twoje wszelkie oczekiwania!