8 lutego, 2021

Druk UV – Metoda na oryginalny wystrój domu

Nie ulega wątpliwości, że oryginalne urządzenie domu lub mieszkania graniczy dziś z cudem. Salony meblowe oferują nam proste, szablonowe rozwiązania, które przecież nie muszą podobać się każdemu. Czy istnieje zatem rozwiązanie umożliwiające stworzenie wyjątkowej przestrzeni we własnych czterech kątach? Pomocną dłoń wyciąga do nas druk UV, który będzie doskonałą wizualizacją charakteru właściciela domu. Jeśli zatem właśnie kupiłeś mieszkanie i chcesz zaczerpnąć inspiracji, dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy Ci wskazane przez nas rozwiązanie i podpowiemy, w jaki sposób najlepiej je wykorzystać. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury.

Druk UV – Wprowadzenie do zagadnienia

Aby jednak móc przedstawić Ci przeróżne pomysły na urządzenie domu z pomocą druku UV, najpierw musimy wyjaśnić, czym właściwie jest omawiane przez nas zagadnienie. Otóż druk UV to wyjątkowo nowoczesna technika druku cyfrowego, charakteryzująca się wyjątkową wytrzymałością. Wszystko za sprawą wykorzystywania specjalistycznych tuszów polimerowych oraz utrwalania gotowego projektu światłem UV pochodzącego z lampy LED. Wskazana przez nas metoda wykorzystywana jest głównie do tworzenia dekoracji do pomieszczeń mieszkalnych, ale także do biur, salonów usługowych i korporacji.

Stwórz pokój swoich marzeń – Druk UV

Choć pierwotnie wydawać by się mogło, że druk UV jest wykorzystywany głównie przez agencje marketingowe i drukarnie, prawda wygląda zupełnie inaczej. Okazuje się bowiem, że z możliwości wskazanego przez nas zagadnienia korzystają także liczne przedsiębiorstwa meblowe i firmy oferujące usługę tapicerowania! Wskazany przez nas druk cyfrowy można bez problemu nanosić na wszelkiego rodzaju płyty meblowe i płaskie tkaniny, co niewątpliwie daje możliwość stworzenia indywidualnej przestrzeni domowej. Lubisz motywy roślinne? W takim razie zastanów się nad szafą z nadrukiem modnych dziś paproci i monster. A może preferujesz wzory zwierzęce? Jesteśmy przekonani, że poduszki w „panterkę” doskonale uzupełnią jednolitą kanapę.

Masz dość minimalizmu i bieli?

Nie trzeba znać się na wystrojach wnętrz, by wiedzieć, że w większości mieszkań królują dziś białe kuchnie. I choć zwolenników takiego rozwiązania jest wielu, istnieją także jego przeciwnicy. Bo przecież nie każdy musi lubić minimalizm, prawda? Doskonałą metodą na „przełamanie” jednolitych kolorów mebli kuchennych jest druk UV na szkle. To właśnie dzięki niemu możesz bowiem wypełnić przestrzeń między szafkami dolnymi i górnymi, wybierając wzór, który Cię satysfakcjonuje. Jeśli zatem chcesz, by w Twojej kuchni królowały widoki na Londyn lub Paryż – proszę bardzo! A może jesteś miłośnikiem stylu industrialnego? W takim razie postaw na motyw czerwonej cegły. Możliwości są nieograniczone! Wszystko jest zależne od Twojej wyobraźni.

Szare kafelki i czarne ręczniki? – Druk UV

Remontując łazienkę, większość osób decyduje się na proste rozwiązania. Wszak oczywistym jest, że do szarych kafelek będą pasować wszystkie kolory ręczników, mydelniczek i dywaników łazienkowych. Co zatem warto zrobić, by Twoja łazienka nabrała indywidualnego charakteru? Oczywiście zdecydować się na druk UV! Dzięki temu rozwiązaniu możesz umiejscowić pod swoim prysznicem wodospad lub łąkę kwietną.

Warto zaznaczyć, że wskazane powyżej pomysły to zaledwie przykłady możliwości wskazanej przez nas metody. Więcej inspiracji znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Druk UV.

Druk UV – Podstawowe zalety prezentowanego zagadnienia

Dobrze – wiesz już w jaki sposób można wykorzystać druk UV w celu upiększenia swojego miejsca zamieszkania. Najwyższa pora, byś poznał zalety prezentowanej przez nas metody druku cyfrowego:

  • Odporność – Druk UV jest odporny na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. W praktyce oznacza to, że niestraszna im wilgoć ani mocne światło słoneczne. Decydując się na wskazaną przez nas metodę zyskujesz pewność, że zamawiasz ozdoby na długie lata.
  • Możliwość zadruku krzywych powierzchni – Jesteś przedsiębiorcą i marzysz o długopisach z logiem swojej firmy? A może chciałbyś zamówić kubki dedykowane swoim pracownikom? To miłe! Informujemy zatem, że metoda druku UV umożliwia realizowanie projektów na nierównych powierzchniach.
  • Doskonałe odwzorowanie kolorów – Wskazana metoda charakteryzuje się także wysoką jakością wydruku. Jeśli zatem chcesz, by pod Twoim prysznicem znalazła się kolorowa roślinność na szkle, możesz być pewien, że efekt dosłownie Cię zachwyci.

Podsumowanie – Druk UV

Jak widzisz druk UV prezentuje całe mnóstwo zalet, które powinny Cię przekonać do wdrożenia owego rozwiązania do swojego mieszkania (lub biura!). Jeśli zatem po lekturze powyższego tekstu stwierdziłeś, że chciałbyś spróbować, czym prędzej przejdź do zakładki „kontakt”, zadzwoń do nas i omów wymarzony projekt z naszymi specjalistami. Jesteśmy przekonani, że Twoje cztery kąty zyskają zupełnie nowy wymiar i będą odzwierciedleniem nie tylko Twojego charakteru, ale także licznych zainteresowań.