fbpx

Balony reklamowe

Nie ma co się oszukiwać, jednak balony reklamowe o charakterze stacjonarnym nie są najbardziej popularnym sposobem reklamowania własnej firmy czy usług. A to ciekawe, ponieważ takie reklamy mają wiele zalet, z którymi warto się zapoznać. Jakie plusy ma takie rozwiązanie?

Wielkość reklamy
Balon reklamowy to bardzo duży obiekt, który całkiem naturalnie przyciąga wzrok ludzi. Ze względu na wysokość, która sięga nawet do 12 metrów, takie balony są proste do zauważenia, nawet kiedy stoimy w tłumie. Odpowiednie gabaryty oraz dobrze dopasowany kolor sprawi, że nasz balon będzie swoistego rodzaju drogowskazem w zatłoczonym miejscach, pod którym ludzie będą się spotykać. Takie działanie sprawi, że dobrze go zapamiętają, a od tego do pozyskania klienta droga jest już naprawdę krótka.
Niska cena
Wynajem sporej powierzchni reklamowej, czy drukowanie banneru to spore koszty. W porównaniu do tych sposobów promocji balony reklamowe są całkiem tanie. Mogą one służyć przez długi okres, a duże logo naszej firmy czy żywe kolory pozytywnie wpłyną na efektywność reklamy.
Łatwy transport oraz montaż
Po złożeniu balony reklamowe są naprawdę nieduże oraz całkiem lekkie, a ich montaż jest na tyle prosty, że możemy go wykonać samodzielnie. Kiedy mamy do czynienia z wielkimi bannerami konieczna jest pomoc ekipy montażowej. Jak przebiega rozkładanie balonu reklamowego? To banalnie proste! Wystarczy jedynie ułożyć go w danym miejscu oraz podłączyć wentylator, po upływie około minuty całość będzie gotowa.
Ekologia
Ulotki czy inne wyroby papierowe to bardzo częsty sposób reklamowania danych produktów. W czasie różnych festiwali, czy targów ludzie otrzymują takie ulotki, po czym najczęściej je po prostu wyrzucają. Znacznie bardziej ekologicznym rozwiązaniem jest balon reklamowy, który nie dość, że jest lepszy dla naszego środowiska, to jeszcze posłuży nam przez wiele lat.
Balony reklamowe to rozwiązanie, które ma szereg zalet. Sprawdzają się one podczas wszelkich wydarzeń, przykuwaną wzrok, są proste w instalacji oraz bardzo wytrzymałe.

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001