8 lutego, 2021

Flagi reklamowe – Synonim lekkości i subtelności

Nie ulega wątpliwości, że flaga, czyli fragment tkaniny charakteryzujący się określonym kształtem i barwą, znana jest wszystkim od wielu, wielu lat. I trudno się temu dziwić – wszak flagi są atrybutami państwowymi, a także symbolami wielu miast, oddziałów wojskowych oraz organizacji politycznych, społecznych i sportowych. Okazuje się jednak,  że w dzisiejszych czasach wskazane przez nas produkty mogą być również doskonałymi nośnikami przekazów promocyjnych! Flagi reklamowe, bo właśnie o nich mowa, coraz częściej wspierają kampanie wizerunkowe wielu ekskluzywnych obiektów, niosąc za sobą szereg zalet. Jeśli zatem jesteś zainteresowany omawianymi narzędziami i zastanawiasz się nad wdrożeniem ich do swojej firmy, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Gdzie flagi reklamowe znajdują zastosowanie?

Jak zostało wyżej wspomniane, flagi reklamowe są coraz częściej spotykane na terenach wielu obiektów usługowo-sprzedażowych. I trudno się temu dziwić – wszak wskazane przez nas produkty niewątpliwie budują pozytywny rozgłos określonego przedsiębiorstwa, a także znacząco wpływają na zaufanie potencjalnych klientów do firmy. Obecnie flagi reklamowe upiększają najczęściej okolice biur deweloperskich, salonów samochodowych i urzędów miejskich; znajdują zastosowanie także na terenach wielkich korporacji i siedzib znanych firm.

Podstawowe zalety flag reklamowych

Choć flagi reklamowe nie osiągnęły jeszcze przesadnej popularności, wszystko jest na dobrej drodze. Coraz większa liczba przedsiębiorców dostrzega ich potencjał i wdraża je do kampanii swoich firm. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką listę zalet flag reklamowych, która podpowie Ci, czy aby na pewno jest to produkt dla Ciebie.

  • Podkreślanie luksusu – Nie ulega wątpliwości, że każda firma, która posiada na swoim terenie flagi reklamowe, budzi respekt wśród odbiorców. Wskazane przez nas produkty podkreślają bowiem prestiż przedsiębiorstwa i budzą zaufanie wśród odbiorców.
  • Wzbudzanie komfortu – A jeśli już o zaufaniu mowa… Wyobraź sobie, że chcesz kupić nieruchomość. Nawigacja samochodowa skierowała Cię wprawdzie na miejsce zaznaczone na mapie, ale krążysz wokół budynku i nie wiesz, gdzie konkretnie masz się udać. Rozwiązaniem tego problemu są flagi reklamowe, które jednoznacznie wskażą Ci siedzibę biura dewelopera.
  • Długa żywotność – Flagi reklamowe Grupy Luxpol produkowane są z najwyższej jakości materiału poliestrowego, który jest odporny na złe warunki atmosferyczne. W praktyce oznacza to, że wskazanym przez nas produktom niestraszny jest deszcz i śnieg – doskonale poradzą sobie z wilgocią.
  • Stuprocentowe pole zadruku – Dzięki możliwości całkowitego wykorzystania powierzchni zadruku, flagi reklamowe mogą prezentować dosłownie wszystko. Na ich obszarze można zamieścić zarówno logo przedsiębiorstwa, jak i jego motto lub maksymę.

Flagi reklamowe Grupy Luxpol

Flagi reklamowe oferowane przez naszą drukarnię tworzone są dzięki zastosowaniu metody druku sublimacyjnego, czyli za pomocą specjalistycznych atramentów na papierze transferowym. Po zakończeniu druku produkty pokrywane są lakierem poliestrowym, co niewątpliwie wpływa na ich długotrwałość. Żeby tego było mało, nasze flagi reklamowe obszywane są wyjątkowo mocnym szwem lub nićmi żeglarskimi – dzięki temu zyskujesz pewność, że zamówiony przez Ciebie nośnik informacji przetrwa nawet najbardziej nieprzychylne warunki. W ramach dodatkowych wzmocnień oferujemy:

  • Taśmę wzmacniającą z doszytymi karabińczykami
  • Możliwość wymiany karabińczyków na przelotki
  • Poziomą poprzeczkę masztu przy wyborze górnego rękawa

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie w zakładce Produkty Flagowe.

Co oprócz flag reklamowych?

Poza flagami reklamowymi w naszej ofercie znajdziesz także inne produkty, które mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Są to między innymi:

  • Maszty flagowe tworzone z aluminium lub włókna szklanego – Wskazane produkty umiejscawiane są w betonowym fundamencie, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich stabilność. Maszty flagowe w ostatnich latach ozdobiły głównie tereny urzędów miejskich, a także korporacji, biur sprzedaży oraz siedzib poszczególnych przedsiębiorstw.
  • Windery Vento nazywane beachflagami lub bowflagami – To przenośny rodzaj flag reklamowych, które możesz transportować do dowolnego miejsca w dowolnej chwili. Widery Vento charakteryzują się lekkością i prostotą montażu, toteż są coraz bardziej popularne na wielu imprezach plenerowych.

Flagi reklamowe – Podsumowanie

Jak widzisz nasza oferta dotycząca produktów flagowych jest naprawdę szeroka. Jeśli zatem interesują Cię flagi reklamowe lub inne, podobne narzędzia, jeszcze dziś zadzwoń do nas i skonsultuj z nami swój projekt. Specjaliści Grupy Luxpol doradzą Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego przedsiębiorstwa, a także wesprą Cię na każdym etapie realizacji zamówienia.

Powierz swoją wizję drukarni z 25-letnim doświadczeniem – skontaktuj się z nami i realizuj swoje cele.