15 marca, 2021

Chwieje reklamowe, czyli sympatyczne nośniki informacji

Nie ulega wątpliwości, że obecnych czasach reklama kojarzy nam się niemal wyłącznie negatywnie. I trudno się temu dziwić – sam pomyśl ile razy przekazy promocyjne przerywały Ci Twój ulubiony film? Jeśli zatem jesteś przedsiębiorcą i szukasz skutecznej metody na nagłaśnianie swoich produktów lub usług, warto byłoby przemyśleć, w którym kierunku należy pójść, by nie narazić się na efekt bumerangu. Z pomocą przychodzą nam niezastąpione chwieje reklamowe, które nie tylko nie kojarzą się negatywnie, ale wręcz budzą w potencjalnych klientach wyjątkowo pozytywne skojarzenia. W tym artykule przedstawimy Ci wskazane przez nas produkty i podpowiemy, jakie są ich podstawowe zalety. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

Czym są chwieje reklamowe?

Zacznijmy jednak od początku, a więc od wyjaśnienia, czym właściwie są chwieje reklamowe. To nośniki informacji znane także jako tancerze reklamowe, spotykane najczęściej podczas eventów plenerowych – koncertów, zjazdów, festynów i zlotów. Warto jednak zaznaczyć, że wskazane narzędzia marketingowe bardzo często wykorzystywane są także do nagłośnienia promocji określonego lokalu – wszak nie ulega wątpliwości, że chwieje reklamowe mocno przyciągają uwagę niemal wszystkich osób, które znajdują się w okolicy.

Więcej teorii dotyczącej wskazanych przez nas produktów znajdziesz na naszej stronie w zakładce Chwieje reklamowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z owym zagadnieniem.

Podstawowe zalety chwiejów reklamowych

Chwieje reklamowe znajdujące się w naszej ofercie niosą za sobą szereg zalet, których na próżno szukać w innych formach promocji. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką listę pozytywów płynących z inwestycji we wskazane przez nas narzędzia.

  • Szeroka gama kolorystyczna – Chwieje reklamowe produkowane w naszej drukarni są dostępne w aż 19 różnych kolorach. W tym miejscu warto dodać, że wskazane narzędzia charakteryzują się aż stuprocentową powierzchnią zadruku! Jeśli zatem chcesz, by Twój tancerz reklamowy był czerwony – żaden problem! A może preferujesz odcienie błękitu i zieleni? Wybór należy do Ciebie.
  • Wiele dostępnych rozmiarów – Nie sposób nie wspomnieć także o możliwości wyboru odpowiedniego rozmiaru. Tancerze reklamowe znajdujące się w naszej ofercie mierzą od czterech do ośmiu metrów wysokości! W praktyce oznacza to, że obok Twojego przekazu trudno przejść obojętnie.
  • Kompresor i torba transportowa – Realizując zamówienie w drukarni wielkoformatowej Grupa Luxpol, do chwiejów reklamowych dostajesz wygodną torbę transportową oraz kompresor.
  • Wyjątkowa trwałość – Nasze chwieje reklamowe produkowane są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej powlekanej PCV. W praktyce oznacza to, że wskazane produkty są odporne na nieprzychylne warunki atmosferyczne i charakteryzują się nieprzeciętnie długą żywotnością.
  • Wielorazowy użytek – Wskazane nośniki przekazu to jednorazowa inwestycja. Co jednak oznacza to w praktyce? Oczywiście to, że wydajesz pieniądze zaledwie raz, a chwieje mogą Ci służyć podczas wielu imprez!

Wskazane powyżej zalety to przykłady pozytywów płynących z inwestycji w chwieje reklamowe. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do dedykowanej zakładki.

Grupa Luxpol – Drukarnia wielkoformatowa

Jesteśmy Grupa Luxpol, czyli drukarnia wielkoformatowa oraz wiodący producent powietrznych tancerzy reklamowych z 25-letnim doświadczeniem. Posiadamy nie tylko własne studio graficzne, które umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów, ale także zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji projektu. Jeśli zatem po przeczytaniu powyższych akapitów stwierdziłeś, że chwieje reklamowe to produkty idealne dla Ciebie, czym prędzej przejdź do zakładki Kontakt i skonsultuj z nami swój projekt. Jesteśmy pewni, że nasi fachowcy doradzą Ci najlepiej jak potrafią, a końcowy efekt realizacji zrobi na Tobie ogromne wrażenie.

Podsumowanie

W tym artykule wyjaśniliśmy Ci, czym właściwie są tancerze reklamowe i wskazaliśmy, dlaczego warto w nie zainwestować. Jak widzisz są to produkty, które budzą wyłącznie pozytywne skojarzenia i z niezwykłą starannością dbają o wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Zaprezentowaliśmy Ci także naszą szeroką ofertę i wskazaliśmy, czym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm.

Jeśli zatem posiadasz własny lokal lub masz w planach promocję swoich produktów lub usług na wydarzeniach plenerowych, koniecznie zainteresuj się tematyką chwiejów reklamowych. Pamiętaj jednak, by przekaz znajdujący się na tancerzu był dość uniwersalny – wszak będziesz mógł go wykorzystać przy okazji zupełnie różnych eventów! Jesteś miłośnikiem minimalizmu? W takim razie przyozdob tancerza swoim logo. A może preferujesz tak zwany efekt wow? Wtedy wybierz jeden z dziewiętnastu różnych kolorów i dopasuj do niego przekaz. Pamiętaj, że czarny napis na żółtym tle będzie o wiele lepszym rozwiązaniem, niż różowe motto na czerwonym tancerzu!