Jesteś tutaj:

Reklama pneumatyczna

Ciekawy nośnik treści marketingowej to doskonały sposób na zainteresowanie potencjalnych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dmuchanych reklam, które można rozstawić w dowolnym miejscu, praktycznie bez żadnych ograniczeń. Ustawione przed siedzibą firmy czy sklepem posłużą jako efektowna wizytówka, ale sprawdzą się także jako interesująca promocja na pikniku branżowym czy targach wystawienniczych. Ich przykuwająca wzrok forma nie pozwoli przejść obojętnie obok stoiska, wpływając na pozytywny wizerunek marki. Spełnią też funkcję ładnej dekoracji, podkreślając zaangażowanie firmy i troskę o wysoką jakość obsługi.

Wybierz interesujący Cie produkt

Balony pneumatyczne

Balon pneumatyczny to spektakularna forma reklamy, polecana firmom oraz markom, które chcą skutecznie zaznaczyć swoją obecność w czasie eventów plenerowych.

Bramy pneumatyczne

Brama pneumatyczna z logotypem organizatora, sponsorów i patronów medialnych to obowiązkowy element każdego wydarzenia sportowego.

Słupy, worki pneumatyczne

Słupy i worki pneumatyczne to łatwy i skuteczny sposób na wyeksponowanie barw oraz nazwy Twojej marki lub produktu podczas plenerowego wydarzenia promocyjnego.

Ekrany pneumatyczne

Ekran pneumatyczny to wielofunkcyjny nośnik informacyjny, który może z powodzeniem być stosowany, jako dmuchany ekran reklamowy lub jako mobilny ekran w wakacyjnych w kinach plenerowych.

Inne kształty

Przyciągnij wzrok Klientów dmuchanymi atrapami produktów w skali makro.

Chwieje reklamowe

Chwieje to coś więcej niż tylko dynamiczny nośnik reklamy. To gwarancja skutecznego dotarcia do odbiorcy.

Namioty pneumatyczne

Namiot pneumatyczny to atrakcyjny punkt stacjonarnej obsługi klientów, sprawdzający się w czasie imprez plenerowych, podczas których zapewniony jest stały dostęp do energii elektrycznej.

Namioty stelażowe

Namiot stelażowy to funkcjonalne rozwiązanie, zapewniające stabilność oraz szybkość i prostotę w montażu.

Proponowane przez nas dmuchane reklamy okazują się wyjątkowo proste w montażu – do ich rozstawienia wystarczą dołączone do zestawu akcesoria: kompresor, komplet linek i śledzi, a także instrukcja obsługi oraz odpowiednie źródło energii. Reklama stałociśnieniowa, gazoszczelna lub helowa nie potrzebuje stałego dopływu prądu. Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie produkty gazoszczelne, czyli dmuchana reklama w kształcie dopasowanym do charakteru działalności. Jesteśmy w stanie przygotować między innymi atrapy produkowanych przedmiotów czy znaki rozpoznawcze danej marki – samochody, puszki, figury zwierząt czy postaci. Nasza usługa obejmuje wykonanie projektu oraz stworzenie dla Państwa dmuchanej reklamy, lub nadruk na jednym z dostępnych kształtów – słupie, worku, bramie czy balonie pneumatycznym. W ofercie mamy także atrakcyjne windmany jedno i dwunożne, czyli tzw. chwieje, które dynamicznie poruszają się na wietrze, skupiając na sobie uwagę odwiedzających podczas wydarzeń na świeżym powietrzu.
Filar naszej działalności stanowi sumienna realizacja Państwa wizji, na którą składają się dbałość o wysoką jakość zastosowanych materiałów, uwzględnianie oczekiwań naszych klientów oraz solidne wykonanie. Przy pracy stawiamy na wysokiej klasy tworzywa, takie jak tkanina poliestrowa powlekana odpornym na zmienne warunki atmosferyczne tworzywem PCV, oraz innowacyjne technologie. Na życzenie klienta, dmuchana reklama może dodatkowo zostać wyposażona w oświetlenie LED oraz aparat zmierzchowy i tym samym promować działalność przez całą dobę.
Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty na nietuzinkowe reklamy dmuchane.