Jesteś tutaj:

Namioty pneumatyczne

Reklama pneumatyczna​

Namiot pneumatyczny to unikalny sposób na budowę atrakcyjnego punktu stacjonarnej obsługi klientów, sprawdzający się w czasie imprez plenerowych, podczas których zapewniony jest stały dostęp do energii elektrycznej.

Rodzaje namiotów pneumatycznych

4-nożny
5-nożny
6-nożny

Informacje o produkcie

Wymaga 230V
Kompresor w zestawie
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Opis produktu

Namiot pneumatyczny to w pierwszej kolejności sposób na punkt stacjonarnej obsługi klientów, sprawdzający się w czasie imprez plenerowych, podczas których zapewniony jest stały dostęp do energii elektrycznej. To atrakcyjne wizualnie rozwiązanie bez trudnej w transporcie, stelażowej konstrukcji.

Oprócz swojej podstawowej funkcji, dmuchane namioty eventowe, stanowią wyróżniający się nośnik reklamowy, pozwalający na skuteczne wyeksponowanie Twojej marki. Dzięki zaawansowanej technologii druku, powierzchnia namiotu może być w całości zadrukowana w pełnej gamie kolorów.

Namioty występują w trzech typach tj. 4-nożnym, 5-nożnym oraz 6-nożnym i są wykonane z wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne, powlekanej tkaniny poliestrowej PCV o gramaturze 300 g/m2. Do każdego zestawu dołączamy kompresor, komplet linek, śledzie, młotek, a dla wygodnego transportu – torbę podróżną.

Przez ostatnie 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy namiotów pneumatycznych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych rozwiązań korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Z czego wykonane są bramy pneumatyczne?

Materiał

tkanina poliestrowa powlekana PCV o gramaturze 300 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk UV

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ kompresor √ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba podróżna √ gwarancja √ instrukcja obsługi

 
Opcjonalnie:

∼ podłoga ABS ∼ grafika dwustronna

Dostępne rozmiary
4-nożneWymiary zewnętrzne: 4×4 m, 5×5 m, 6×6 m
5-nożneŚrednica zewnętrzna: 6 m, 7 m, 8 m
6-nożneŚrednica zewnętrzna: 10 m