Jesteś tutaj:

Namioty stelażowe

Reklama pneumatyczna​

Namiot stelażowy to funkcjonalne rozwiązanie, zapewniające stabilność, szybkość i prostotę w montażu. To równiez bardzo efektywne rozwiązanie reklamowe, pozwalające na skuteczną ekspozycję Twojej marki.

Informacje o produkcie

Szybki montaż
Wygodna torba transportowa

Dlaczego wybrać namiot stelażowy?

Namiot stelażowy to rozwiązanie wykorzystywane w czasie targów oraz imprez plenerowych. Podczas takich wydarzeń liczy się nie tylko efekt wizualny, ale również czas, mobilność oraz wysoka jakość wykonania. Wszystkie te elementy cechują reklamowy namiot stelażowy.

 

Dzięki sprawdzonym systemom stelażowym, namioty wystawowe posiadają stabilną konstrukcję oraz są szybkie w montażu i demontażu. To bardzo ważny element, kiedy Twój namiot musi zostać szybko przetransportowany na nowa lokalizację. Popularne namioty eventowe to nie tylko rozwiązanie funkcjonalne, ale również atrakcyjny wizualnie nośnik reklamowy, dający możliwość zadrukowania dowolną grafiką, prezentującą Twoją markę lub produkt. Namiot może z powodzeniem pełnić funkcję punktu obsługi klientów – opcjonalnie może zostać wyposażony z okna folii PCV.

Namioty stelażowe są sprzedawane w kompletnych zestawach, w skład których wchodzą m.in. pokrowiec, zadaszenie, ścianki / okna oraz instrukcja obsługi. Jeżeli wciąż masz pytania lub wątpliwości odnośnie namiotów, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Przez ostatnie 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy namiotów stelażowych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych rozwiązań korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Jak jest technologia produkcji namiotów?

Materiał

tkanina poliestrowa powlekana PCV o gramaturze 300 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk UV

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ stelaż aluminiowy √ pokrowiec √ zadaszenie √ ścianki z nadrukiem √ gwarancja √ instrukcja obsługi

 
Opcjonalnie:

∼ Podłoga ABS ∼ grafika dwustronna ∼ okna z folii PCV

Dostępne rozmiary
Wymiar2×2 m3×3 m3×4,5 m3×6 m

Sprawdź produkty w naszym sklepie