Jesteś tutaj:

Display kartonowy (półkowy)

Display POS

Display kartonowy to najpopularniejszy materiał POS (point of sale display), przeznaczony do realizacji produktowych działań promocyjnych przy kasach i półkach z towarem.

Display kartonowy (półkowy)

Rodzaje displayów kartonowych

display prosty
display prosty
display z półkami automatycznymi
display z półkami automatycznymi
display do 10kg na półkę
display do 10kg na półkę
budżetowy prosty
budżetowy prosty
budżetowy z przegrodami
budżetowy z przegrodami
budżetowy obciążeniowy
budżetowy obciążeniowy

Informację o displayach kartonowych POS

Do czego służy display kartonowy?

Display kartonowy to rodzaj standu POS wyposażonego w półki, wykorzystywany jako regał sklepowy oraz atrakcyjny nośnik reklamowy podczas działań promocyjnych przy punktach sprzedaży lub degustacji. Naszą propozycję kierujemy w szczególności do producentów z branży FMCG (fast-moving consumergoods) tj. artykułów spożywczych czy środków czystości.

W naszej standardowej ofercie posiadamy, aż 6 wzorów nośników, personalizowanych pod względem rozmiaru oraz ilości półek. Displaye są produkowane z dwóch rodzajów materiałów tj. z tektury falistej EB o wysokości fali ok. 5 mm oraz z tektury falistej E o wysokości fali ok. 2 mm.

Do produkcji standów kartonowych wykorzystujemy technologię firmy Kongsberg, która wśród wielu dostępnych funkcji zapewnia m.in. frezowanie, bigowanie i wycinanie z wielu różnych materiałów – od plastików, przez drewno, do tektury. Dzięki obszarowi roboczemu o wymiarach 3250 x 2250 mm, z przyjemnością podejmiemy się realizacji niestandardowych i wielkogabarytowych zamówień.

Z czego produkujemy standy?

Materiał

Tektura EB / Tektura falista E

Powierzchnia zadruku

do 100%

Kolorystyka zadruku

full colour

Laminowanie?

TAK

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

Jak wygląda proces zamówienia?

POZNANIE POTRZEB

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

PROJEKT

Podstawowe informacje przesyłane są do projektanta, który wykonuje wstępną koncepcję i przedstawia ją klientowi. Na bazie zaakceptowanego projektu, zostaje wykonana wersja demonstracyjna.

KONSTRUKTOR

Komputerowy projekt przechodzi przez proces urealniania i obliczeń. Konstruktor sprawdza planowane połączenia, obciążenia i trwałość całej konstrukcji.

DRUK UV

Proces przygotowania produktu rozpoczynamy zawsze od poznania potrzeb i ustalenia wytycznych dla projektu tj. kolorystyki, kształtu, materiału, wielkości, objętości czy planowanej ilości.

LAMINACJA

Aby nadać ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć wszelkie powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonuje się laminowanie. Proces ten pozwala również na zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

BIGOWANIE

Następnie wykonujemy bigowanie i zaginanie wyciętych elementów. Wszystkie składowe konstrukcji muszą pasować do siebie idealnie by nie sprawiały żadnego kłopotu podczas użytkowania.

WYCINANIE

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykończeń. Precyzja wykonania poszczególnych elementów ma wpływ na łatwość montażu i trwałość całej konstrukcji.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gotowe elementy konstrukcji zabezpieczamy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres. Ważne jest również to, aby projekt całej konstrukcji zakładał, iż poszczególne elementy będą transportowane cyklicznie i w różny sposób.

Sprawdź produkty w naszym sklepie