Jesteś tutaj:

Balony foliowe z nadrukiem CMYK

Balony reklamowe

Balony foliowe z nadrukiem CMYK (full color) o kształcie serca, koła lub gwiazdy.
Stylowy design i gwarancja trwałości. Najszerszy wybór na rynku i błyskawiczne terminy realizacji.

Informacje

Co wyróżnia balony foliowe?

Balony foliowe to coraz częściej wybierana forma gadżetu lub dekoracji – idealna na event plenerowy, wydarzenie okolicznościowe lub biznesowe. To gwarancja jakości i trwałości w utrzymaniu powietrza – w standardowych warunkach pokojowych, mogą wytrzymać nawet dwa tygodnie, niezmiennie zachowując kształt i świetną estetykę.

Balony wyróżnia przede wszystkim materiał w którego są wykonane – folia jest stylowym i bardziej estetycznym materiałem w stosunku do lateksu, dzięki czemu dekoracje są eleganckie i bardziej prestiżowe.
Naszą ofertę wyróżnia również wybór kształtów oraz ich unwersalne zastosowanie. Codzienne realizujemy zamówienia na balony okrągłe, trójkątne lub w kształcie serca w wielu wariantach kolorystycznych, które mogą towarzyszyć Ci podczas imprez biznesowych, urodzin czy rocznicy ślubu.

Dodatkowo, dzięki wykonywanym przez nas nadrukom, balon foliowy może posłużyć jako nośnik czy gadżet reklamowy podczas każdego rodzaju wydarzenia lub uroczystości. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu oraz innowacyjnej technologii zdobienia, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej wyszukane potrzeby odnośnie typu balonów, rodzaju nadruku oraz terminu ich realizacji. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i normy unijne.

Przez ponad 25 lat istnienia wykonaliśmy setki tysięcy sztuk balonów, często obsługując najważniejsze wydarzenia sportowe czy kulturowe w Polsce i na świecie.
Posiadamy niezbędne doświadczenie w realizacji najbardziej nietypowych zamówień, stąd jeżeli wciąż masz wątpliwości czy produkt jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Nasz dział handlowy jest zawsze do Twojej dyspozycji

Jak jest technologia produkcji balonów foliowych?

Materiał z którego są wykonane balony

folia balonowa

Pole zadruku balonów foliowych

do 80% powierzchni

Technologia zadruku

CMYK

Ilość kolorów

Full color

Termin realizacji

od 2 dni roboczych*