fbpx

Balony reklamowe

Balony foliowe z nadrukiem CMYK

Balony foliowe z nadrukiem CMYK (full color) o kształcie serca, koła lub gwiazdy.
Stylowy design i gwarancja trwałości. Najszerszy wybór na rynku i błyskawiczne terminy realizacji.

Kształty balonów foliowych

ikona-balon-serce

Serce

ikona-balon-okrag

Okrągłe

ikona-balon-gwiazda

Gwiazda

Informacje

Co wyróżnia balony foliowe?

Balony foliowe to coraz częściej wybierana forma gadżetu lub dekoracji – idealna na event plenerowy, wydarzenie okolicznościowe lub biznesowe. To gwarancja jakości i trwałości w utrzymaniu powietrza – w standardowych warunkach pokojowych, mogą wytrzymać nawet dwa tygodnie, niezmiennie zachowując kształt i świetną estetykę.

Balony wyróżnia przede wszystkim materiał w którego są wykonane – folia jest stylowym i bardziej estetycznym materiałem w stosunku do lateksu, dzięki czemu dekoracje są eleganckie i bardziej prestiżowe.
Naszą ofertę wyróżnia również wybór kształtów oraz ich unwersalne zastosowanie. Codzienne realizujemy zamówienia na balony okrągłe, trójkątne lub w kształcie serca w wielu wariantach kolorystycznych, które mogą towarzyszyć Ci podczas imprez biznesowych, urodzin czy rocznicy ślubu.

Dodatkowo, dzięki wykonywanym przez nas nadrukom, balon foliowy może posłużyć jako nośnik czy gadżet reklamowy podczas każdego rodzaju wydarzenia lub uroczystości. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu oraz innowacyjnej technologii zdobienia, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej wyszukane potrzeby odnośnie typu balonów, rodzaju nadruku oraz terminu ich realizacji. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i normy unijne.

 

Przed ponad 25 lat istnienia wykonaliśmy setki tysięcy sztuk balonów, często obsługując najważniejsze wydarzenia sportowe czy kulturowe w Polsce i na świecie.
Posiadamy niezbędne doświadczenie w realizacji najbardziej nietypowych zamówień, stąd jeżeli wciąż masz wątpliwości czy produkt jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Nasz dział handlowy jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Jak jest technologia produkcji balonów foliowych?

Materiał z którego są wykonane balony

folia balonowa

Pole zadruku balonów foliowych

do 80% powierzchni

Technologia zadruku

CMYK

Ilość kolorów

Full color

Termin realizacji

od 2 dni roboczych*

Kolorystyka

Przykładowe realizacje balonów foliowych

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również

Zostań Naszym Partnerem


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. imię, adres email) do celów marketingowych tj. do otrzymywania informacji o akcjach promocyjnych, rabatach oraz nowościach przez GRUPA LUXPOL, środkami komunikacji elektronicznej w formie wiadomości email.

Zalety partnerstwa:

korzystasz z szybszego terminu

niższe ceny

bezpłatne przygotowanie projektu

dedykowany opiekun

Masz pytania odnośnie produktu?

Napisz wiadomość na balony@grupaluxpol.pl

W Grupie LUXPOL troszczymy się o nasze środowisko

Pracujemy w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001