Jesteś tutaj:

Balony lateksowe z nadrukiem sitodruk

Balony reklamowe

Balony lateksowe z nadrukiem sitodruk (do 8 kolorów) w najszerszej ofercie na rynku. Realizujemy standardowe oraz najbardziej nietypowe zamówienia.

Informacje o balonach

Balon lateksowy z nadrukiem, czyli nieoddzowny element każdego wydarzenia.

Lista miejsc i wydarzeń, podczas których zastosowanie znajdą balony lateksowe z nadrukiem, praktycznie nie ma końca – wydarzenia sportowe, targi branżowe, konferencje czy imprezy okolicznościowe to tylko niektóre z nich. Balony stanowią niemal nieodłączny element dekoracyjny wszelkich wydarzeń o charakterze jubileuszowym, sportowym czy biznesowym.

W naszej stałej ofercie posiadamy 5 rozmiarów balonów począwszy od 10″ / 25 cm do 36″ / 90 cm oraz najszerszy na rynku wybór kolorystyczny (trzy kategorie: pastel, metalik, crystal), występujące w łącznie ponad sześćdziesięciu odcieniach.

Jeżeli szukasz balonów na urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu wybierz gotową propozycję zdobienia – posiadamy własną bazę standardowych zdobień okolicznościowych.

Przez ponad 25 lat dynamicznego rozwoju, wypracowaliśmy sobie pozycję wiodącego producenta i dostawcy szerokiej palety balonów reklamowych oraz wielu dodatkowych akcesoriów np. patyczków, zatyczek, siatek reklamowych czy stojaków.

Dzięki własnej, zaawansowanej technologii produkcji, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej wyszukane potrzeby odnośnie typu balonów, rodzaju nadruku oraz terminu ich realizacji, a wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i normy unijne. Obecnie z naszych produktów korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dot. produkowanych przez nas balonów lateksowych skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Poznaj technologię produkcji balonów z nadrukiem

Materiał

lateks

Pole zadruku

od 10-15 cm

Technologia zadruku

sitodruk

Ilość kolorów

do 8 kolorów

Termin realizacji

1 kolor do 5/6 dni roboczych*
2 kolory do 6/7 dni roboczych*
3 i więcej kolorów do 7/8 dni roboczych*

Balony lateksowe są niewątpliwie najprostszą i najszybszą metodą reklamowania konkretnej firmy lub ozdoby jakiegokolwiek wydarzenia. Istnieje możliwość dużej swobody w doborze odpowiedniego projektu w zależności od potrzeb – od zwykłych balonów jednokolorowych, aż po zindywidualizowane z odpowiednim nadrukiem, które podkreślą charakter spotkania okolicznościowego czy promocję usług firmy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się dobrać odpowiedni projekt nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Istnieje możliwość połączenia nawet do ośmiu kolorów na jednym wykonanym przez nas balonie. Jeżeli chodzi o jakość wykonania to sitodruk jest bardzo trwałą metodą nadruku odpowiedniego elementu na balon sylikonowy poprzez wtłaczanie w niego odpowiedniego barwnika. Pod wieloma aspektami ta metoda nie ma sobie równych w branży poligraficznej i gwarantuje ogromną żywotność kolorów.

Nie masz pomysłu jak udekorować salę na dziesiątą rocznicę małżeństwa? Chcesz mieć coś co przyciągnie uwagę kontrahentów na targach branżowych? A może jako organizator konferencji chciałbyś żeby uczestnicy milej ją zapamiętali? A co jeśli organizujesz wydarzenie sportowe i chcesz żeby ludzie przechodzący obok wykazali większe zainteresowanie? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to z pewnością balony lateksowe wykonane w pełni profesjonalnie przez naszą firmę pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel.

Oferujemy balony lateksowe, które z pewnością ciężko pominąć, bo największe mają rozmiar aż 90 cm. Jeżeli zależy Ci na dużej widoczności, chcesz przekazać coś ważnego lub po prostu wypromować swoją firmę to jest to propozycja dla Ciebie. Dostępne są również bardziej standardowe wersje w rozmiarach od 25 cm do 35 cm. Na wyjątkowe okazje przygotowaliśmy również ofertę specjalną – balon w kształcie serca. Niezapomniane walentynki, wyznanie miłości swojej ukochanej, romantyczna chwila czy nawet większe przedsięwzięcie jak organizacja szybkich randek w lokalu. Warto rozważyć taką opcję przy wszelkiego rodzaju wydarzeniach związanych z tym wyjątkowym uczuciem.

Termin realizacji zamówień balonów lateksowych z różnymi nadrukami waha się między 5, a 8 dniami i jest ściśle związany z ilością użytych kolorów w projekcie, a co za tym idzie poziomem jego skomplikowania. Każde klient jest traktowany indywidualnie i wszystkie szczegóły są ustalane w trakcie składania zamówienia. Warto wspomnieć raz jeszcze, że nasza firma posiada najszerszą ofertę na rynku jeżeli chodzi o wybór kolorów, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną paletą odcieni i wybrania swojej wymarzonej barwy, która w postaci naszych balonów udekoruje każde wnętrze i ożywi każde wydarzenie.